Warszawa

Targi OCH! BAZAR

Babka do wynajęcia /

15.05.2016 11:00

-

15.05.2016 18:00

15 maja w godzinach 11.00-18.00, alternatywnie do głównego nurtu handlowego, odbędzie się kolejna edycja ulubionych przez mieszkańców stolicy targów mody i designu pt. OCH! BAZAR. W prestiżowej i jednocześnie klimatycznej przestrzeni eventowej Babki do wynajęcia wystawcy zaprezentują najnowsze kolekcje sezonu wiosna - lato. Wstęp bezpłatny.

Och! Bazar promuje nie tylko stabilne od kilku lat na rynku marki projektanckie, zaprasza także do współpracy tych z potencjałem, którzy dopiero zaczynają. Tzw. Marki z misją to przede wszystkim polskie projekty, biżuteria, ręcznie robione buty, bielizna, a także ceramika i dekoracja wnętrz stające się alternatywą dla produktów sieciówkowych produkowanych masowo w Azji. Marki takie korzystają także z lokalnych materiałów i dystrybucji wspierając rodzimy rynek. Zarazem utrzymują design i jakość na wysokim poziomie. Targi dedykowane są tym, którzy oczekują więcej.

"Blisko 100 polskich wystawców spotkacie jednego dnia, w jednym nowoczesnym miejscu - Babka do wynajęcia. Najlepsi projektanci, najlepsza, moda, najlepszy design. Zachęcamy do wspierania polskich marek. Gwarantujemy oryginalne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju projekty. Pozostajemy w klimacie slow fashion & slow life i zapraszamy do celebrowania życia." - informuje organizator targów OCH! BAZAR Beata Rosłoniec.

Poza tym organizator zapewnia sterfę food & chill, gdzie będzie można spotkać lokalnych wystawców z jedzeniem i napojami.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://web.facebook.com/events/579773255509729/

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej