Warszawa

Opera Club

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Opera Club to wyjątkowo wyrafinowany lokal, charakteryzujący się orientalnym klimatem. W środku unosi się intrygujący zapach kadzideł oraz tajemnicza atmosfera Dalekiego Wschodu. W każdy piątkowy oraz sobotni wieczór organizowane są w tym miejscu imprezy, które odbywają się przy muzyce klubowej.

W lokalu Opera Club grają najlepsi i najbardziej znani didżeje w całej Warszawie. Odbywają się tu także koncerty na żywo, a uwielbianą przez gości atrakcją jest chiński teatr cieni, który umiejscowiono w centralnej części sali.

W tygodniu dużo się tu dzieje. Nagrywane są reklamy, programy telewizyjne, odbywają się bankiety, imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe, szkolenia, jubileusze. Klub przygotowany jest na przybycie i obsługę nawet pięciuset gości. Ogromną jego zaletą jest najwyższej jakości sprzęt nagłośnieniowy, idealnie przystosowany do tak dużej powierzchni. W klubie znajdują też się oryginalne kanapy w stylu dalekowschodnim ustawione w okolicach parkietu, na którym można poszaleć w tańcu, a później przy kanapach zapalić shishę, czy też zjeść sushi, które przygotowywane jest na oczach gości. W menu można znaleźć wiele propozycji różnego rodzaju alkoholi i przeróżnych drinków oraz koktajli.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.operaclub.pl
Adres:
Plac Teatralny 1
Telefon:
+48 22 828 70 75
Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota 22:00 - 06:00
Ceny:
19- 35 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie