Warszawa

Room 13

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Klub znajduje się w jednym z największych zagłębi imprezowych w stolicy, czyli przy ul. Mazowieckiej. Jest to stosunkowo niedawno otwarte miejsce, ale cieszy się dużą popularnością.

Chwile wytchnienia podczas tanecznych popisów umilają starannie przygotowane drinki i inne alkohole, które znaleźć możemy w dwóch barach. W ofercie klubu znajdziemy także strefę VIP, loże, dancefloor i klimatyczne oświetlenie, współgrające z aktualnie puszczanymi hitami. Design wnętrz oparty jest na anielskich motywach, co nie kłóci się z ogólnie nowoczesnym wystrojem.

Klub jest w stanie pomieścić około 300 osób, z czego kilkadziesiąt z nich ma zapewnione miejsca siedzące –ilość miejsc zupełnie wystarcza, ponieważ większość imprezowiczów i tak szaleje na parkiecie do białego rana. Na wejściu oczywiście spodziewać się możemy selekcji, dlatego też, żeby uniknąć nieprzyjemności, warto włożyć coś eleganckiego. Często organizowaną imprezą jest Ladies Night, podczas której panie są miło rozpieszczane specjalnymi promocjami. Muzyka w przewadze klubowa, a także w stylu house i electronic.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.room13.pl
Adres:
ul. Mazowiecka 13
Telefon:
+ 48 22 827 60 44
Strona www:
E-mail:
Godziny otwarcia:
środa - niedziela: 22:00 - do ostatniego gościa
Ceny:
15-35 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie