Warszawa

Klub Capitol

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu oraz teatru. Stwarza to nowe możliwości - tuż po spektaklu goście mogą zaszaleć na parkiecie albo podyskutować przy tutejszym barze. 

Elementy wystroju klubu nawiązują do scenografii teatralnej, a cała reszta ocieka nowoczesnością i klasą. Uwagę przyciąga również aranżacja… toalet – będziecie zaskoczeni. Kalendarz jest po brzegi wypełniony masą imprez, na których pojawiają się również ludzie ze świata biznesu, filmu i oczywiście teatru. Muzyka uzależniona jest od danej imprezy. Raz zatańczyć będzie można do rytmów rodem z imprez w Miami, kiedy indziej usłyszymy saksofon na żywo. Atrakcji jest wiele, tak samo jak chętnych, aby w nich uczestniczyć. W takich okolicznościach należy pamiętać o odpowiednim stroju. Preferowany jest styl smart casual  - na wejściu jest selekcja.   

Impreza klubowa to nie koniec możliwości Capitolu, bo odbywają się tam także konferencje, szkolenia, after party po dużych wydarzeniach czy nawet pokazy mody – aby być na bieżąco, trzeba często zaglądać na stronę klubu lub jego oficjalny funpage.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://clubcapitol.pl
Adres:
ul. Marszałkowska 115
Telefon:
+48 608 089 671
Strona www:
Godziny otwarcia:
piątek -sobota 22:00 - 05:00
Ceny:
od 15 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie