Wrocław

Galeria Dominikańska

Otwarta w 2001 roku Galeria Dominikańska jest jednym z pierwszych tak dużych obiektów tego typu w kraju. To ona zaprosiła mieszkańców Wrocławia do świata wielkiej mody i zapoczątkowała trend na powstawanie centrów handlowych w samych centrach miast.

Usytuowana w samym sercu Wrocławia od razu zdobyła sympatię jego mieszkańców oraz turystów. Od samego początku dawała możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w światowej modzie oraz markami dotychczas niedostępnymi dla większości gości. Uwielbiane przez klientów z całego świata popularne marki mieszają się z rzadko spotykanymi, ekskluzywnymi butikami, dzięki czemu nawet najbardziej wybredny klient nie opuści Galerii Dominikańskiej nieusatysfakcjonowany. Big Star, C&A, Reserved, Intimissimi, Orsay, Promod, Mango czy Zara doskonale uzupełniają się z salonami takimi jak Patrizia Aryton, Max Mara, Hera czy Van Graaf. Panowie dobiorą idealny strój w Vistuli lub Wólczance, zaś miłośnicy sportowych ubrań powinni skierować swoje kroki prosto do NIKE lub 4F. Po udanych zakupach odzieżowych klienci mogą dobrać biżuterię i dodatki w licznych sklepach jubilerskich zaś wybór lokali obuwniczych wywoła uśmiech na twarzy nawet najbardziej wymagającej miłośniczki butów.

Strudzeni zakupami goście mają okazję miło spędzić czas w jednym z lokali gastronomicznych. Swój apetyt zaspokoją wielbiciele kuchni włoskiej, japońskiej i orientalnej, ale również zwolennicy tzw. fast-foodów. Łasuchów ucieszą wyjątkowe kawiarnie i lodziarnie. Punkty usługowe ułatwią życie zabieganym mieszkańcom Wrocławia, którzy mogą dzięki nim załatwić wiele ważnych spraw i zaoszczędzić trochę czasu. Także osoby dbające o sportowy tryb życia znajdą tu swoją oazę. Fitness Academy to świetnie wyposażona siłownia i klub fitness, w którym zajęcia prowadzą najlepsi trenerzy. Zajmuje aż dwa piętra, zaś rozpościerający się przed klientami widok umili spędzony tu czas.

Galerię Dominikańską rocznie odwiedza 12 mln osób z czego duża część to stali klienci. Odbywają się tu liczne pokazy, wystawy i imprezy, które jednocześnie bawią i uczą.

Galeria Dominikańska to nie tylko atrakcyjna lokalizacja – to również wyjątkowe wnętrze. Przemyślany dobór lokali i niepowtarzalna atmosfera sprawiają, że Galeria Dominikańska cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród mieszkańców Wrocławia jak i osób odwiedzających nasze miasto w celach turystycznych lub biznesowych.

Artykuły

Francuska uczta?

French Connection

French Connection

Naleśnikarnia French Connection położona na trzecim piętrze…
La Maddalena

La Maddalena

La Maddalena to archipelag wysp na Morzu Śródziemnym, leżący…
Le Bistrot Parisien

Le Bistrot Parisien

Szukasz prawdziwie francuskiej knajpki, gdzie spróbujesz tradycyjnych…
Le Chef

Le Chef

Położona w głębi klimatycznej, gwarnej uliczki, restauracja…
Zobacz więcej

Artykuły

Artykuły

Zobacz więcej

Hotel InVite