Wrocław

Dobra Karma

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Restauracja Dobra Karma wyrosła z potrzeby przyjaznej, otwartej przestrzeni, gdzie można spędzić czas z przyjaciółmi przy pysznej, pożywnej kuchni z lokalnych, sezonowych składników, dobrym winie, lokalnym piwie czy ulubionej kawie.

Dobra Karma łamie stereotypy kulinarne – spróbować tu można pysznych i zdrowych burgerów, pizzy czy placków. Codziennie inne menu lunchowe budowane jest na podstawie sezonowych warzyw i owoców, i zawiera zróżnicowane dania kuchni tradycyjnej, wegetariańskiej i wegańskiej. Komponując potrawy, szefowa kuchni chętnie wraca do zapomnianych polskich warzyw i owoców, pozwalając gościom na nowo odkryć dawne smaki.

Położony przy ul. Cybulskiego klimatyczny lokal ma prosty, ale przytulny wystrój, dzięki któremu łatwo jest tu poczuć się jak u siebie. To wyjątkowe miejsce zachęca, by zacząć dzień od pożywnego pysznego śniadania, spędzić popołudnie przy kawie i książce, zjeść doskonałą kolację z najbliższą osobą lub po prostu wypić z przyjaciółmi szklankę dobrego lokalnego piwa.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

https://viacitymap.pl/Miasta/Wroclaw/Restauracje-I-Kawiarnie/Dobra-Karma
Adres:
Cybulskiego 17
Telefon:
+48 517 656 750
Godziny otwarcia:
12:00 - 21:00
Ceny:
10 - 36 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie