Wrocław

Charlotte – chleb i wino

Popularność na zagraniczną kuchnię stale wzrasta, dlatego rośnie również liczba restauracji, kawiarni i barów, serwujących przysmaki z innych krajów. Często jednak bywa tak, że proponowane posiłki mają niewiele wspólnego z tym, co produkują rodzimi Włosi, Amerykanie, czy Francuzi.

Stworzyć lokal, faktycznie odpowiadający smakom kuchni, pod której szyldem podaje się dania, jest nie lada sztuką. Nie wystarczy tylko wiedzieć co nieco o kraju, którego jedzenie chce się serwować. Trzeba włożyć wiele wysiłku, ogromną ilość pracy i chęci, aby stworzyć kuchnię, której nie powstydziłby się żaden przedstawiciel określonego państwa. Idealnie obrazuje to wrocławskie bistro Charlotte.

Charlotte – chleb i wino to piekarnia i bistro, mieszczące się w doskonałej lokalizacji i idealnie dopasowanej przestrzeni Wrocławia. Urzeka swoją prawdziwością i wzbudza podziw niebywałym profesjonalizmem.

Tutejsze wypieki, których nieodłącznym składnikiem jest zakwas z dzikich drożdży, żyjących na skórkach ekologicznych winogron, cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego – świeże pieczywo połączone z własnoręcznie przyrządzanymi konfiturami lub z dodatkiem doskonałej jakości czekolady, to istny raj dla kubków smakowych.

Jest pysznie, zdrowo i naturalnie!

Kolejnym niewątpliwym atutem Charlotte jest doskonałe zagospodarowanie wnętrza lokalu. Przybyli goście, mają okazję zasiąść przy ogromnym stole i wspólnie zjeść pyszny posiłek.

Magia tego nietuzinkowego miejsca sprawia, że nieznajomi sobie wcześniej ludzie, po prostu zaczynają ze sobą rozmawiać. Bistro Charlotte niewątpliwie łączy ludzi i tworzy wyjątkową wspólnotę, co przekłada się na niezwykłą atmosferę lokalu.

W Charlotte po prostu można poczuć się jak u siebie.

Oczywiście, jeśli jednak goście wolą posiedzieć we własnym gronie lub samemu skonsumować posiłek, mogą zasiąść przy mniejszych stolikach.

Oprócz wyśmienitych śniadań na słodko, w ofercie można znaleźć również kanapki, sałatki na ciepło i desery w stylu francuskim, dostępne o każdej porze dnia.

Dodatkowo, klienci mogą również wybrać trunek z obszernej karty wysokiej jakości win i rozkoszować się pysznymi smakami do późnych godzin nocnych.

Charlotte, szczególnie w okresie letnim, jest przez cały czas pełna ceniących sobie niesamowitą atmosferę klientów. Wesoły gwar, wydobywający się ze ścian bistro, jak magnes przyciąga kolejnych gości.

Wszystko to sprawia, że Charlotte jest punktem obowiązkowym dla wszystkich, którzy zagoszczą we Wrocławiu. ​

Artykuły

Francuska uczta?

French Connection

French Connection

Naleśnikarnia French Connection położona na trzecim piętrze…
La Maddalena

La Maddalena

La Maddalena to archipelag wysp na Morzu Śródziemnym, leżący…
Le Bistrot Parisien

Le Bistrot Parisien

Szukasz prawdziwie francuskiej knajpki, gdzie spróbujesz tradycyjnych…
Le Chef

Le Chef

Położona w głębi klimatycznej, gwarnej uliczki, restauracja…
Zobacz więcej

Artykuły

Artykuły

Zobacz więcej

Hotel InVite