Wrocław

Amorinio

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Jeśli tęsknisz za atmosferą prawdziwych włoskich kafejek, nie musisz nigdzie wyjeżdżać – zajrzyj do Amorinio, kawiarni położonej w zabytkowej kamienicy "Pod Złotym Psem", na rogu Wita Stwosza i Rynku.

Amorinio to już wrocławska legenda – lokal słynie ze znakomitych, domowych ciast i deserów, przygotowanych w oparciu o sezonowe, naturalne składniki, i doskonałej kawy.

Przyjemny, inspirowany słoneczną Italią wystrój zachęca do spędzenia w kawiarni przyjemnego, relaksującego popołudnia przy filiżance kawy. Na kawoszy czeka tu kawa najlepszej włoskiej marki Pascucci o opatentowanym systemie wypalania ziaren. Kilkanaście rodzajów doskonałej kawy może być przygotowane w postaci bezkofeinowej. Nie brakuje również pysznej gorącej czekolady i doskonałych herbat.

W menu znajdują się przygotowane na miejscu lody wykonane metodą rzemieślniczą, desery o wyjątkowych smakach, bogata oferta ciast bez polepszaczy i konserwantów, jak również słodkie i wytrawne tarty, stanowiące filar tutejszej karty. Na głodomorów czekają codziennie inne zupy oraz kanapki w wersji mięsnej i wegetariańskiej.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.amorinio.pl
Adres:
Wita Stwosza 1-2
Telefon:
+48 71 346 29 44
Godziny otwarcia:
niedziela - czwartek: 10:00-22:00
piątek - sobota: 10:00 - 23:00
Ceny:
3,5 - 45 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie