Wrocław

Classic Cafe and Tapas

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Classic Cafe and Tapas to wyjątkowe miejsce, które przenosi radosny, kolorowy charakter hiszpańskich tapas barów do centrum Wrocławia.

Restauracja specjalizuje się w tradycyjnych hiszpańskich przekąskach (m. in. Koreczkach, kanapkach czy szaszłykach), ale ważną częścią menu są także serwowane od samego rana śniadania, gofry i naleśniki, w wersji słodkiej lub wytrawnej. O jakości podawanego tu jedzenia decydują najlepsze składniki, w dużej części sprowadzane z Hiszpanii specjalnie na potrzeby lokalu. Szczególnie warto tu spróbować takich klasyków, jak patatas bravas, czyli ziemniaków w ostrym sosie, czy samodzielnie wypiekane na miniaturowym grillu chorizo. Jeśli masz ochotę na coś większego, koniecznie zamów wyborną paellę, stanowiącą jedno z hiszpańskich dań narodowych. A po obiedzie najlepiej zostań na miejscu - wieczorem lokal zamienia się w tętniący życiem cocktail bar.

Kolorowe, nowoczesne wnętrze zachęca do spędzenia tu więcej niż kilku chwil, podobnie jak bogata i zróżnicowana karta alkoholi. Nie brakuje tu słodkich i wytrawnych cocktaili, drinków owocowych, mocnych shotów i pysznych long drinków. Wesoła, kameralna atmosfera sprzyja spotkaniom ze znajomymi i poznawaniu nowych osób!

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.cafeandtapas.pl
Adres:
Rynek 44
Telefon:
+48 713 458 941
+48 609 703 050
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: od 11.00
sobota - niedziela: od 9.00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie