Wrocław

Le Chef

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Położona w głębi klimatycznej, gwarnej uliczki, restauracja Le Chef to urokliwe miejsce, które błyskawicznie zyskało rzeszę lojalnych klientów. Stało się tak za sprawą doskonałej lokalizacji, nieformalnej atmosfery panującej w knajpce, stylowego i przytulnego wystroju, ale przede wszystkim – ze względu na fantastyczne jedzenie w przystępnych cenach.

Prosta, przystępna przestrzeń sprzyja szybkiemu lunchowi i kawie w biegu, jak i dłuższemu spotkaniu ze znajomymi przy drinku lub obiedzie. Wnętrze jest jasne i nowoczesne. Wzdłuż szklanej witryny ustawione są barowe hokery, natomiast w głębi lokalu znajdują się wygodne stoliki.

Menu nie jest bardzo rozbudowane, ale zawiera kilka mocnych, przemyślanych pozycji, których na pewno warto spróbować. Dość długa lista wyrafinowanych tapas, stanowiących doskonałe towarzystwo dla bogatej oferty niebanalnych alkoholi, kilka świetnie przyrządzonych dań głównych, (w tym pozycje dla wegetarian), jak również zupy, kanapki i sałaty i desery. Oprócz stałej karty, lokal codziennie serwuje śniadania i zestawy lunchowe.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

https://viacitymap.pl/Miasta/Wroclaw/Restauracje-I-Kawiarnie/Le-Chef
Adres:
Więzienna 31
Telefon:
+48 607 638 122
Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek: 08:00 - 22:00
piątek: 08:00 - 23:00
sobota: 09:00 - 23:00
niedziela: 09:00 - 22:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie