Warszawa

Wianki nad Wisłą

Podzamcze /

20.06.2015

-

20.06.2015

Wianki nad Wisłą to impreza plenerowa o długiej tradycji, organizowana co roku na Podzamczu z okazji słowiańskiej Nocy Kupały. Każda edycja wydarzenia przyciąga setki tysięcy uczestników. Tegoroczne Wianki to dziesiątki atrakcji dla dzieci i dorosłych: wspólna zabawa, koncerty przez cały dzień, własnoręczne plecenie wianków, pokaz fajerwerków i o wiele więcej!

Gwiazdami tegorocznych Wianków będą The Charlatans i Grubson. Oprócz nich, na scenie zobaczymy show w tylu retro, przygotowany z okazji 60-lecia działalności stołecznej Estrady. Muzyczną podróż w przeszłość zapewnią Soul Service & Break da Funk, a także Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, którzy wykonają niebanalne aranżacje kultowych utworów poprzednich sześciu dekad.

Przez cały dzień ze sceny retro będzie można posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu Janka Młynarskiego i Warszawskiego Combo Tanecznego. Koncert będzie utrzymany w klimacie starej Warszawy – miłośnicy warszawskiej gwary i tradycyjnych tańców z pewnością będą się świetnie bawić.

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej