Warszawa

Warszawski Buduar vol.3

Wilcza 58a /

22.01.2017 00:00

-

22.01.2017 00:00

To już trzecia edycja Warszawskiego Buduaru. Zmysłowe Tragi kobiece odbędą się w klubokawiarni Znajomi Znajomych przy ul. Wilczej 58a. To wieczór poświęcony kobietom i ich potrzebom.

Powodzenie dwóch poprzednich edycji Warszawskiego Buduaru spowodowało powstanie trzeciej. Ideą targów, jest wieczór dla kobiet o charakterze zmysłowym. To doskonała okazja, do poznania trendów w pielęgnacji ciała, kosmetykach, bieliźnie, biżuterii, a także do poszerzenia świadomości seksualnej.

W osiemnastym wieku, buduar był pomieszczeniem zajmowanym tylko przez Panią domu, znajdującym się pomiędzy salonem a sypialnią. Było to miejsce, w którym kobiety odpoczywały, przygotowywały, stroiły. Tam czas należał do nich. Tam czuły się swobodnie. Tak samo będzie podczas trzeciej edycji Warszawskiego Buduaru – kobiecość i swoboda na pierwszym miejscu.

Targi będą urozmaicone wykładami o tematyce około seksualnej. Autorka książki „Świadomy Seks – nie poradnik” opowie o świadomości seksualnej, seksualności i ewolucji seksu.

Mile widziani są również mężczyźni.

Wydarzenie na facebooku: https://web.facebook.com/events/706029469565638/

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej