Warszawa

„Szyte na miarę” – rozwiązania dla branży fashion

Centrum Konferencyjne Golden Floor – Millenium Plaza /

17.11.2016

-

17.11.2016

W warszawskim Centrum Konferencyjnym Golden Floor – Millenium Plaza, odbędzie się jedno z najciekawszych wydarzeń branży fashion.

Już 17 listopada, po raz trzeci, rozpocznie się konferencja „Szyte na miarę”. Jest to event skierowany przede wszystkim do tych, którzy stawiają pierwsze kroki w branży fasion, jak i dla weteranów mody, chcących podnieść konkurencyjność swojego biznesu.

Specjaliści z branży modowej oraz rynku e-commerce, podzielą się zdobytą wiedzą i swoim doświadczeniem. Goście konferencji dowiedzą się, jak skutecznie zachęcić klientów do swoich usług i przede wszystkim utrzymać ich satysfakcję.

Obecnie, najczęściej kupowane produkty przez Internet, to odzież, obuwie i dodatki. W związku z tym, warto zapoznać się z najnowocześniejszymi narzędziami, które wspierają handel elektroniczny.

Każdego, kto zarejestruje się na wydarzenie do 2 listopada, obowiązkują promocyjne warunki udziału.

Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Eksperci, którzy pojawią się na wydarzeniu:

Jacek Rozenek - Coach, konsultatnt w obszarze nowoczesnych technologii, aktor i reżyser "Trzy szanse i trzy zagrożenia w budowaniu zaufania w wirtualnym świecie"

Marek Kaczmarek- Właściciel MK Evolution- "Optymalizacja procesów i przewaga konkurencyjna"

Agnieszka Witońska–Pakulska - Radca Prawny i Kierownik Działu Własności Intelektualnej; Pakulski, Kilarski i Wspólnicy Kancelaria Prawna - "Strategia ochrony marki modowej"

Daniel Bossy- Właściciel, Akademia Sukcesu Daniel Bossy - "Wykorzystanie Facebooka do celów sprzedażowych, czyli jak zwiększyć obroty nawet trzykrotnie"

Marcin Gieracz - Strateg&Coach, Kuźnia Strategów - "Sklep przyszłości i sprzedaż wielokanałowa. Prawdziwe wyzwania dla branży w najbliższych latach"

Emilia Bartosiewicz - wspólnik w spółce Unlimited, współzałożycielka Akademii Marki z klasą, ekspert budowania "Jak dobrać kanały social media i zwiększyć zasięg wizerunkowy marki"

Witold Chomiczewski - Radca prawny, Wspólnik, Lubasz i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Uczestnicy konferencji będą mieli zapewnione: materiały konferencyjne, przerwy kawowe oraz oczywiście możliwość konsultacji z Ekspertami.

 

Więcej informacji na:  http://www.multiexpo.pl/fashion-2

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej