Warszawa

Orange Warsaw Festival

Tor Służewiec
ul. Puławska 266 /

12.06.2015 15:00

-

14.06.2015

W tym roku odbędzie się już 8 edycja festiwalu Orange Warsaw Festival, która w dalszym ciągu potrwa 3 dni. To co się zmieniło to lokalizacja festiwalu. Ze Stadionu Narodowego przeniesiemy się na Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Nowa lokalizacja gwarantuje lepszą akustykę i brak barier pomiędzy strefami. W dalszym ciągu będą dwie sceny, Orange Stage i Warsaw Stage, miasteczko festiwalowe oraz Rochstar Crew, gdzie będziecie mogli się bawić do białego rana. 

Do festiwalu jeszcze dużo czasu, ale już znana jest część artystów, którzy wystąpią w tym roku. Headlinerem ósmej edycji będzie grupa Muse. Zespół jest obecnie jednym z najlepszych zespołów rockowych na świecie i z pewnością wiedzą jak rozruszać publiczność. Fani grupy Oasis będą mogli posłuchać projektu byłego gitarzysty, Noel'a Gallaghera, High Flying Birds. Prosto z Australii pojawi się grupa Sheppard. Ich utwór "Geronimo" podbił listy przebojów na całym świecie. Fani zespołu Incubus powinni być zachwyceni, że zespół postanowił po raz pierwszy odwiedzić Polskę. Inni znani nam artyści to Bastille, Parkway Drive i Paloma Faith. Line-up nie jest jeszcze zamknięty więc pamiętajcie żeby śledzić newsy.

 

 

12 czerwiec: Sheppard, Hey, Mela Koteluk, Noel Gallagher's High Flying Birds, Papa Roach, The Chemical Brothers, Three Days Grace, Wolf Alice, 

13 czerwiec: Paloma Faith, Kamp! Mark Ronson, Nosowska, Łąki Łan

14 czerwiec: Parkway Drive, Incubus, Bastille, Muse, Asking Alexandria, Birth of Joy, Kadebostany, 

 

Bilety: karnet 230-1250zł. Bilety dostępne w sprzedaży internetowej na www.orangewarsawfestival.pl, www.eventim.pl i www.ticketpro.pl.

Strona internetowa: www.orangewarsawfestival.pl

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej