Warszawa

Janusz Radek & The Ants w Stodole

Klub STODOŁA /

08.03.2016

-

08.03.2016

Janusz Radek to wyjątkowo utalentowany i wszechstronny polski wokalista, który na swoim koncie ma liczne recitale oraz role w spektaklach muzycznych, zaś szerszej publiczności dał się poznać występując u boku Piotra Rubika. Na swoją nową płytę kazał czekać aż trzy lata, jednak nie był to czas zmarnowany – artysta dał niezliczoną ilość koncertów, a jego najświeższe dzieło budzi jednoznaczny entuzjazm krytyków.

Za produkcję płyty „Popołudniowe Przejażdżki” odpowiedzialny był Leszek Biolik (Republika, Obywatel GC). Pojawi się on również na scenie jako jeden z człownków zespołu The Ants, tworzonego ponadto przez Bartka Kapłońskiego i Andrzeja Rajskiego.

Chociaż nowy materiał nieco różni się od dotychczasowego dorobku Radka, na pewno nie zniechęci to jego fanom. Janusz Radek uważany jest za jednego z niewielu artystów, którzy przyciągają publiczność nie tylko głosem, ale i niezwykłą osobowością.

Artysta wraz z zespołem wystąpi w warszwskim klubie Stodoła 8 marca. Jest to idealna propozycja na wypadający akurat wtedy Dzień Kobiet!

 

Bilety:

Przedsprzedaż - 45 pln (stojące)

W dniu koncertu – 55 pln (stojące)

Do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej