Warszawa

The British Primary School w Wilanowie

The British Primary School of Wilanow to sekcja podstawowa będąca częścią nowej brytyjskiej szkoły z brytyjskim programem nauczania w Warszawie, założonej w 2015 r. w prestiżowej dzielnicy Warszawy. Placówka oferuje ciekawe i niezależne rozwiązanie w zakresie międzynarodowej edukacji dla dzieci w wieku 2-18 lat.

Szkoła jest świetnie zlokalizowana: znajduje się w nowoczesnej, bezpiecznej i wysoko rozwiniętej okolicy, mogąc jednocześnie pochwalić się widokiem na pola i lasy polskiej wsi. Co więcej, The British Primary School w pełni korzysta  z tych atutów w trakcie szerzenia oświaty, łącząc tym samym tradycję z nowoczesnością.

Placówka może pochwalić się akredytacją polskiego kuratorium i przymierza się do pierwszej wizytacji w ramach rządowego programu brytyjskiego dla zamorskich szkół – British Schools Overseas, oferując na chwilę obecną edukację do poziomu Year 5 (brytyjski odpowiednik 6. klasy szkoły podstawowej). Planowane jest otwarcie szkoły ponadpodstawowej z internatem dla dzieci do 18. roku życia przygotowującej do matury międzynarodowej (International Baccalaureat).

Wśród rodzin, które często zmieniają kraj zamieszkania dostęp do najlepszej edukacji często stanowi nie lada problem. BSW oferuje najwyższe standardy, możliwość przeniesienia oraz indywidualne podejście do dziecka, zachęcając tym samym do rozwoju zdolności naukowych i sportowych, kreatywności, własnej motywacji, niezależności, siły charakteru oraz krytycznego myślenia.

Popołudnie przy kawie...

Flaming&Co

Flaming&Co

Ciepłe, szykowne, białe wnętrza. Białe fotele, krzesła,…
Endorfina Foksal

Endorfina Foksal

Restauracja Endorfina mieści się w wyjątkowo pięknym Pałacu…
Café Lorentz

Café Lorentz

Café Lorentz to prawdziwy miejski ogród w centrum Warszawy.…
Zobacz więcej

Artykuły

Senses Restaurant

Senses Restaurant

Przewodnik Michelin to wydawana od ponad stu lat pozycja mająca…
zobacz inne