Warszawa

Flaming&Co

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Ciepłe, szykowne, białe wnętrza. Białe fotele, krzesła, lampy i regały. Gdzieniegdzie drobne przełamania koloru granatem i czerwienią. Miejsca siedzące znajdziemy również na przytulnym tarasie, który idealnie komponuje się z otaczającą go zielenią. Oto restauracja Flaming&Co - jeden z najciekawszych lokali w stolicy.

W kuchni postawiono tu na różnorodność stylów. Kulinarne inspiracje zaczerpnięte zostały z kuchni francuskiej, włoskiej oraz amerykańskiej. W Śniadaniowym Menu znajdziemy wiele wariacji na temat jajek, a także bajgle, twarożki czy naleśniki. Na lunch dostaniemy m.in.: zupę dnia, talerz włoskich wędlin, pierś z kaczki z ziemniakami, a na słodkie zakończenie sernik Flaming. Porę obiadową zdominowała pizza z przeróżnymi dodatkami (od 11 do 50 zł). Menu Wieczorne to głównie makarony, zupy i tarty, ale nie tylko.

Jeśli planujemy spotkanie w większym gronie, możemy zarezerwować specjalnie wydzieloną, kameralną część sali, w której głównym punktem jest kominek. Karta win wyszukana, a alkohole w dobrej cenie.

Z centrum najłatwiej dojechać tu tramwajami 35, 18, 15 (przystanek Plac Konstytucji) i przejść kawałek spacerem.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.flaming-co.com/#restaurant
Adres:
ul. Chopina 5
Telefon:
+ 48 22 628 81 40
+48 724 234 234
Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela 8:30-24:00
Ceny:
10-60 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Akurat się tak składa, że zawsze jak tu jestem to jem pizze i ją mogę w 100% polecić każdemu fanowi, pychota. Poza tym szybka obsługa i wystrój totalnie do mnie przemawiający, więc miejsce na 5+
  • Świetne, klimatyczne wnętrze i jedzenie sprawiają, że często powracam. Klimat wynagradza dość wysokie ceny
  • Favourite place to eat and drink with very nice staff :)