Warszawa

Polska Różana

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Restauracja Polska Różana – połączenie pasji i tradycji

 

Przepiękna willa, z której dobiegają cichutkie dźwięki pianina oraz cudowny zapach pysznych dań i domowych ciast, sprawiają, że nie da się przejść obojętnie obok tak bajecznego miejsca, jakim jest restauracja Różana.

 

Już po przekroczeniu progu lokalu, oczom gości ukazuje się romantyczne, eleganckie wnętrze. Stylowe meble idealnie komponują się z kwiecistymi motywami. Jest wytwornie, a zarazem swojsko i niezwykle przytulnie. Wygodne kanapy zachęcają, aby zasiąść do stołu nakrytego ręcznie haftowanym obrusem.

 

Menu restauracji jest pełne najpyszniejszych smakołyków.

Co tydzień, doświadczony szef kuchni poleca inny zestaw wyśmienitych dań.

Goście mogą skosztować takich pyszności, jak: pieczeń z mlecznej cielęciny podana w wianku z marchewki, pachnący rosół z kołdunami, pasztet z dzika z domowymi marynatami, filet z jesiotra na sosie polskim z zieloną fasolką.

Klienci mogą również uraczyć się aromatyczną kawą z dodatkiem puszystego sernika z czekoladą bezy daktylowej z kremem kawowym, jabłecznikiem z sosem waniliowym, czy specjalnym tortem Czarnoleskim.

W każdą środę można skosztować świeżych ryb i owoców morza, przygotowanych na wiele rozmaitych sposobów.

 

Restauracja Polska Różana słynie z wyrobów własnej produkcji. Doświadczeni kucharze i cukiernicy każdego dnia tworzą kulinarne cuda: torty, ciasta i ciasteczka oraz własnoręcznie lepią pierogi, kopytka i makarony.

 

Codziennie w Różanej, gościom umila czas relaksująca muzyka na żywo, tworzona przez niezwykle utalentowanych artystów. Każdy może zrelaksować się przy delikatnych dźwiękach pianina lub gitary.

 

Ponadto, oprócz pięknych wnętrz na zewnątrz restauracji dla gości dostępny jest prześliczny ogród pełen bujnej, pachnącej roślinności.

 

Restauracja Polska Różana, to w dobie wiecznego pędu i hałasu, miejsce niezbędne, którego ominąć nie można.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.restauracjarozana.com.pl
Adres:
ul. Chocimska 7
00 - 791 Warszawa
Telefon:
22 848 12 25
Godziny otwarcia:
Od 12:00 do ostatniego gościa

(nie wcześniej niż do 24:00)

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie