Warszawa

Platinum Residence - komfort i wygoda

Planujesz pobyt w Warszawie?

Jeśli cenisz komfort, hotel zapewni Ci usługi na najwyższym poziomie. Tracisz jednak na prywatności oraz udogodnieniach, jakie daje apartament.

Wybór nawet luksusowego mieszkania wiąże się zaś z brakiem dodatkowych usług, ułatwiających codzienne funkcjonowanie – szczególnie osobom aktywnym zawodowo.

Najlepszym rozwiązaniem jest połączenie atutów obu obiektów. Aby sprostać takim oczekiwaniom, powstał wyjątkowy projekt Platinum Residence.

Jest to nowoczesny kompleks oferujący w pełni wyposażone apartamenty z recepcją i usługami concierge oraz dostępem do własnej siłowni, a wszystko to wzbogacone o dodatkowe usługi.

Apartamenty znajdują się w centrum Warszawy w bliźniaczych wieżach Platinum Towers, stanowiących kompleks z budynkiem Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. Wszystkie apartamenty zostały urządzone i wyposażone z myślą o wyrafinowanych gustach i potrzebach mieszkańców.

Platinum Residence położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, w bliskim sąsiedztwie największych atrakcji turystycznych oraz centrum biznesowo-finansowego.

Zachęcamy do odwiedzenia strony: http://www.platinumresidence.com/

Popołudnie przy kawie...

Flaming&Co

Flaming&Co

Ciepłe, szykowne, białe wnętrza. Białe fotele, krzesła,…
Endorfina Foksal

Endorfina Foksal

Restauracja Endorfina mieści się w wyjątkowo pięknym Pałacu…
Café Lorentz

Café Lorentz

Café Lorentz to prawdziwy miejski ogród w centrum Warszawy.…
Zobacz więcej

Artykuły

Senses Restaurant

Senses Restaurant

Przewodnik Michelin to wydawana od ponad stu lat pozycja mająca…
zobacz inne