Warszawa

Najmodniejsze śniadania w stolicy

Powszechnie wiadomo, że śniadanie powinno być najważniejszym posiłkiem dnia. Można zjeść je w domowym zaciszu albo na mieście. W Warszawie znajdziemy mnóstwo świetnych miejsc na poranne posiłki i pyszną kawę.

Najbardziej oblegane są Fawory, Bułkę przez Bibułkę, Charlotte, Cafe Lorentz oraz SAM. Dobre śniadania w dobrych cenach, świeże produkty, miła obsługa i luźna atmosfera. Można zjeść na miejscu lub dostać zamówienie na wynos.  

Klientów nie brakuje również we Wrzeniu Świata na ul. Gałczyńskiego 7. Od 10.00 do 13.00 czekają tu na nas takie przysmaki jak: jajecznica, frankfurterki na ciepło, naleśniki na słodko lub słono, hummus, owoce i warzywa. Atrakcyjnie jest również oferta „24 złote i jesz, ile chcesz”. O aktualnych propozycjach dowiemy się z oficjalnego funpage‘a kawiarni na Facebooku. Dodatkowo możemy umilić sobie czas ulubioną lekturą – na miejscu znajduje się księgarnia . 

Trochę droższą ofertę (36zł) przygotowały Delikatesy Esencja. W menu znajdziemy m.in.: ekojajka w koszulkach, omlety, chałki i owsiankę. Do każdego zestawu dołączona jest kawa, herbata albo sok. Atutem tego miejsca jest lokalizacja – ul. Marszałkowska 8, czyli centrum miasta. Informacje: www.delies.pl

Słynie z wypiekanego na miejscu pieczywa, aromatycznych, sezonowych zup, a przede wszystkim – jak sama jej nazwa wskazuje – z pysznych i sycących śniadań. Śniadaniownia, bo o niej mowa, znajduje się na  ul. J. Dąbrowskiego 38. Za niecałe 20 złotych kupimy poranny zestaw (uwaga: za kawę należy dopłacić).   Lokal nie posiada swojej strony internetowej, informacje zamieszczane są na fanpage’u lokalu na Facebooku.  

O obrotach ciał niebieskich nie ma nic wspólnego z astronomią – może tylko tyle, że kręci się tu mnóstwo gości, a mają ku temu powody. Zjemy tu rogale, gofry, jajecznicę, croissanty. Dodatkowo w weekendy restauracja oferuje bufet śniadaniowy „all you can eat“. Koszt to 20 złotych, a wybór przyprawia o zawrót głowy. Apetycznie, pysznie i kolorowo. Z fanpeg’a lokalu na Facebooku strony www.o-obrotach.pl  dowiemy się co jest daniem dnia, aktualną specjalnością albo pozycją w promocyjnej cenie.

Charlotte

Charlotte

Al. Wyzwolenia 18 (wejście od Placu Zbawiciela)
Warszawa

Popołudnie przy kawie...

Flaming&Co

Flaming&Co

Ciepłe, szykowne, białe wnętrza. Białe fotele, krzesła,…
Endorfina Foksal

Endorfina Foksal

Restauracja Endorfina mieści się w wyjątkowo pięknym Pałacu…
Café Lorentz

Café Lorentz

Café Lorentz to prawdziwy miejski ogród w centrum Warszawy.…
Zobacz więcej

Artykuły

Senses Restaurant

Senses Restaurant

Przewodnik Michelin to wydawana od ponad stu lat pozycja mająca…
zobacz inne