Warszawa

Delikatesy Esencja

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Delikatesy Esencja to miejsce, które Warszawiacy mogą kojarzyć z Café Brama - nowoczesną kawiarnią, która niegdyś mieściła się w tym budynku. Dziś króluje tu nowy, stylowy lokal, który przyciąga wyjątkowym klimatem i najlepszą sezonową kuchnią.

W restauracji wygospodarowano przestrzeń na kącik dla dzieci, w którym najmłodsi mogą zająć się sobą, podczas gdy dorośli skupiają się na smakowaniu kolejnych popisowych dań Delikatesów. Do dyspozycji gości są nawet wózki dziecięce - świetny pomysł dla rodziców z pociechami.

Restauracja zaczyna tętnić życiem przede wszystkim wieczorami, ale i w ciągu dnia lokal przyciąga wielu smakoszy, którzy w przyjemnych wnętrzach Delikatesów mogą odpocząć od zgiełku pędzącego miasta. Lokal szczyci się kuchnią Slow Food - posiłki przygotowuje się tu na bazie świeżych, sezonowych składników. Ponadto karta dań zawiera liczne propozycje zdrowej żywności, która wcale nie jest mdła i nuda, a smakuje wyśmienicie, podbijając serca kolejnych klientów restauracji. Warzywa, sery i inne składniki są tu zawsze najwyższej jakości. Warto zajrzeć do Delikatesów szczególnie latem, gdy menu bogate jest zarówno w warzywa jak i rodzime, polskie owoce, a wspaniały sezonowy ogród niczym oaza w betonowej oprawie miasta, koi nerwy.

Delikatesy Esencja znajdują się w sąsiedztwie Teatru Rozmaitości, jednego z najważniejszych polskich ośrodków kultury.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.delies.pl
Adres:
ul. Marszałkowska 8
Telefon:
+ 48 22 480 80 18
Strona www:
E-mail:
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 11:00 - do ostatniego gościa
sobota - niedziela: 9:00 - do ostatniego gościa
Ceny:
16-65 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • S jednotlivfdmi čle1nky nedbuu hfdbat, taky proč? Jednotlive9 seznamy budu pochopitelně doplňovat, protože hodle1m pokračovat. Me1m to vymyšlenfd, nened proble9m. Už jsem to sem stěhoval z facebooku a teď je toho tolik, že by se mi ani nechtělo znova. Teď zrovna vysede1ve1m doma, protože současne9 počased nened předliš idee1lned.
  • Wieczorami świetne miejsce na spotkania i zawieranie nowych znajomości w wyjątkowym miejscu, poooleeecam! Obsługa nieco do poprawy, wystrój ok.
  • Nice atmosphere, we ate here breakfast - was tasty, coffee also, so we will have nice memories :)