Warszawa

Medycyna estetyczna w polskich miastach.

Opisujemy najlepsze polskie kliniki medycyny estetycznej. Pod lupą między innymi Warszawa, Kraków, Poznań - gdzie skorzystasz z tego typu usług na najwyższym poziomie?

Od kilku lat, również w Polsce, zaczynamy rozumieć, że zdrowie nie ogranicza się do wnętrza. Aby czuć się dobrze z własnym ciałem Polki i Polacy decydują się na mniej lub bardziej inwazyjne sposoby poprawiania własnego wyglądu. Wraz z rosnącą popularnością medycyny estetycznej, podnosi się poprzeczka - gabinety i kliniki muszą walczyć o klientów, a ci z kolei wymagają bardzo wysokiej jakości usług. Chirurgia plastyczna nie oznacza już, że zachowanie urody i młodości oznacza ból i ryzyko związane z operacjami - obecnie zabiegi są bardzo bezpieczne.

Kliniki medycyny estetycznej w Warszawie

Warszawa jest miastem, w którym gabinety i kliniki medycyny estetycznej można spotkać niemal na każdym rogu. Wchodzenie do jednego z nich “z ulicy” nie jest jednak dobrym pomysłem. Lepiej jest przeczytać opinie na ich temat, aby dowiedzieć się, czy standard kliniki umożliwia bezpieczne, higieniczne i w miarę możliwości bezbolesne przeprowadzenie zabiegu. Za ten komfort trzeba niestety zapłacić - jednak stanowczo odradzamy oszczędzanie na własnym zdrowiu.

Wśród luksusowych klinik chirurgii estetycznej znajduje się klinika dr. Marka Szczyta, o łącznej powierzchni 1500m2 i trzech kondygnacjach. Na tę przestrzeń składają się dwie sale operacyjne, sala wybudzeń, pokoje pooperacyjne i zaawansowany technologicznie sprzęt, który nie tylko poprawia komfort pacjentek, ale także umożliwia jak najmniej inwazyjny przebieg zabiegów. W skład personelu wchodzi kilkunastu lekarzy, w tym doktorów medycyny. W ofercie kliniki znajdują się niemal wszystkie możliwe zabiegi, poczynając od chirurgii plastycznej twarzy (lifting, implanty twarzowe), przez powiększenie piersi, po ginekologię estetyczną czy leczenie wypadania włosów.

Inną renomowaną warszawską kliniką medycyny estetycznej jest klinika Ambroziak Estederm. Pacjentki i pacjenci mogą tam skorzystać z dokonań takich obszarów medycyny, jak dermatologia estetyczna, chirurgia plastyczna i naczyniowa, ginekologia estetyczna czy kosmetologia. Jako jedna z nielicznych w Polsce, klinika oferuje specjalne zabiegi dla kobiet ciężarnych i młodych mam, pozwalające przywrócić ciało po ciąży do nieskazitelnego wyglądu. Ambroziak Estederm posiada również ofertę skierowaną dla mężczyzn, z zakresu urologii i andrologii.

Panowie z pewnością chętnie skorzystają także z oferty przygotowanej przez klinikę medycyny estetycznej dr Tilszer. Klinika o ponad 20-letniej historii poszerza tradycyjny zakres usług o zabiegi skierowane typowo dla mężczyzn, które rozwiązują problemy charakterystyczne właśnie dla panów - łysienie, nadmierne owłosienie czy nadpotliwość. Wśród takich usług znajdują się tzw. zabiegi lunchowe, czyli trwające mniej niż 60 minut. Na tego typu rozwiązanie mogą sobie pozwolić nawet najbardziej zapracowani panowie.

Osobom szukającym naturalnego, holistycznego podejścia do zdrowia i urody warto polecić Instytut Zdrowia i Urody Sharley. Wieloletnie doświadczenie i dostęp do nowoczesnego, jakościowego sprzętu dopełnia przeświadczenie, że o urodę należy dbać od podstaw. Dlatego, zamiast bombardować Twoją skórę ryzykownymi zabiegami, specjaliści Sharley pozwolą Ci wykonać badania genetyczne i na ich podstawie ustalić odpowiednią dla Ciebie dietę. Potem pomogą Ci zdecydować, jakie metody pielęgnacji zapewnią oczekiwane fekty i zachowają Twoją naturalną urodę na długie lata. Jeśli masz ochotę po prostu się zrelaksować, pozytywnie zaskoczy Cię oferta z zakresu wellness&SPA.

Kraków - medycyna estetyczna na wysokim poziomie

Inne miasta Polski nie ustępują Warszawie pod względem komfortu i jakości, jakie zapewniają pacjent(k)om kliniki medycyny estetycznej. W Krakowie również działa wiele bardzo dobrych lekarzy, pod okiem których funkcjonują na wysokim poziomie kliniki medycyny estetycznej. Jedną z klinik na mapie Krakowa, na którą zdecydowanie warto zwrócić uwagę, jest Ladies Clinic. Wykwalifikowane grono specjalistów w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem pozwala zminimalizować ryzyko związane z zabiegiem i zapewnić pacjentkom komfort. Każda klientka w porozumieniu z lekarzem ustala indywidualny plan terapeutyczny, tak, aby w jak najmniej ryzykowny sposób uzyskać oczekiwane efekty i utrzymać je na długo.

Pacjentkom i pacjentom poszukującym kliniki o profesjonalnym podejściu personelu, na pewno spodoba się oferta kliniki medycyny estetycznej i laseroterapii Vesuna. Zlokalizowana w dwóch krakowskich centrach handlowych - Bonarka i Krokus - jest zawsze po drodze. Bardzo szeroki zakres usług i wykorzystanie najnowocześniejszych technologii to solidny argument, by w przypadku chęci zadbania o ciało wybrać się właśnie tam.

Centrum medycyny estetycznej w Poznaniu

Osoby chcące zadbać o zdrowie i urodę swojej skóry powinny zainteresować się gabinetem naturalnej medycyny estetycznej Dermasolution w Poznaniu. 11-letnie doświadczenie personelu i indywidualne podejście do pacjentki pozwalają ustalić kompleksowy, nieinwazyjny, zgodny z potrzebami danej osoby plan poprawy wyglądu, w oparciu o bezpieczne metody. Liczne certyfikaty poświadczają wysoką jakość świadczonych usług. Siedziba kliniki urzeka wysokim standardem, przestronnymi i dyskretnymi gabinetami oraz wygodą.

Jak znaleźć dobrego specjalistę medycyny estetycznej?

Bezpieczeństwo zabiegów chirurgii plastycznej powinno być kluczowym aspektem. Nie warto oszczędzać na swoim zdrowiu i nieskazitelnym wyglądzie - dlatego, zanim zdecydujesz się skorzystać z usług kliniki, zapoznaj się z opiniami na jej temat, dowiedz się, jakim sprzętem i wyposażeniem dysponuje, a także czy personel posiada stosowne doświadczenie i certyfikaty świadczące o jego stałym rozwoju zawodowym. Lekarz powinien poinformować Cię o możliwych skutkach niepożądanych zabiegu i o tym, co możesz zrobić, żeby zminimalizować ryzyko. Powinnaś być także od początku zaznajomiona z tym, jak będzie przebiegać operacja, a także z cennikiem usług.

Popołudnie przy kawie...

Flaming&Co

Flaming&Co

Ciepłe, szykowne, białe wnętrza. Białe fotele, krzesła,…
Endorfina Foksal

Endorfina Foksal

Restauracja Endorfina mieści się w wyjątkowo pięknym Pałacu…
Café Lorentz

Café Lorentz

Café Lorentz to prawdziwy miejski ogród w centrum Warszawy.…
Zobacz więcej

Artykuły

Senses Restaurant

Senses Restaurant

Przewodnik Michelin to wydawana od ponad stu lat pozycja mająca…
zobacz inne