Warszawa

Złote Tarasy

Złote Tarasy to warszawska galeria handlowa, położona w samym centrum miasta. Można tu łatwo dojechać nie tylko z różnych części Warszawy, ale także z bardziej oddalonych terenów, bowiem obiekt połączony jest podziemnie z dworcem kolejowym. To połączenie sprawia, że prosto z pociągu możemy udać się na zakupy, lub zaspokoić swój apetyt w rozmaitych restauracjach i punktach gastronomicznych. Bardzo wygodnie jest właśnie w tym miejscu zaczynać swoją wizytę w mieście. Powroty też bywają bardziej komfortowe, poprzez możliwość zaczekania na swój pociąg, w miłej atmosferze.

Kiedy naszym oczom ukaże się zewnętrzna bryła budynku, z pewnością wywoła to w nas przyjemne zaciekawienie i zaspokoi nasze potrzeby estetyczne. Szklany sufit falujący niczym połyskliwa tafla wody, pomiędzy wyższymi budynkami, sprawia że chce się zajrzeć do środka.

Tam czeka na nas cała masa różnego rodzaju atrakcji. Przede wszystkim zakupy! Ogromny wybór sklepów, zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zakupimy tu praktycznie wszystko. Panie znajdą szeroką ofertę mody damskiej, drogerii, sklepów z torbami i obuwiem, biżuterią czy artykułami dla domu. Panowie mogą rzucić okiem na stylowe męskie ubrania, odzież sportową, sklepy a artykułami RTV oraz dobrze wyposażone miejsca oferujące różnego rodzaju gadżety i gry. Fani literatury znajdą dla siebie najlepsze pozycje książkowe, poszukujący prezentów mogą zajrzeć do działów z upominkami. Na dzieci czeka wiele sklepów z uroczymi zabawkami.  

W Złotych Tarasach możemy zrobić także zakupy spożywcze, zaopatrując się w różnego rodzaju delikatesach, cukierniach, czy sklepach z kawą i herbatą. Zakupimy tu także tytoń, cygara i losy lotto, by móc powrócić na zakupy z nową energią i możliwościami! Jest tu także apteka, optyk, kwiaciarnia i miejsce zabaw dla dzieci.

Poza zakupami, w centrum handlowym Złote Tarasy, można także miło spędzić czas np. w kinie. Długie oczekiwanie na pociąg, lub spotkanie z przyjaciółmi, z pewnością minie tu błyskawicznie i ekscytująco.

Dla smakoszy i tych, którzy chcą spędzić relaksujący czas ze znajomymi, stworzono masę różnorodnych kawiarni i restauracji. Możemy wypić pyszną kawę, herbatę, zjeść smaczne ciasto lub lody. Większy apetyt zaspokoi ciekawa oferta restauracyjna, proponująca kuchnie z różnych części świata. Na terenie Złotych Tarasów istnieją także trzy kluby, w których można posłuchać muzyki, zjeść smakowite przekąski i wypić coś mocniejszego, lub po prostu chłonąć klimatyczną atmosferę. Ta jest tu rzeczywiście energetyczna, ponieważ w Złotych Tarasach, spotykają się ludzie reprezentujący różne kraje i kultury. Można poczuć się tu częścią wielkiego miasta i snuć inspirujące marzenia.

Galeria oferuje też cały zakres usług różnego rodzaju. Można tu odwiedzić bank, kantor, umówić się do fryzjera czy kosmetyczki, a nawet skorzystać z klubu fitness. Swoje usługi oferuje też krawiec, szewc, zegarmistrz i pralnia. Można się tu ubezpieczyć, zapłacić rachunki i  wreszcie skorzystać z biura podróży! A jeśli potrzebujemy pomocy w podejmowaniu modowych decyzji, z przyjemnością pomoże nam w tym profesjonalna stylistka.

Na stronie Złotych Tarasów, można znaleźć informację o aktualnych wydarzeniach i promocjach. Codziennie dzieje się tutaj coś ciekawego. Zdarzają się bardzo okazyjne ceny, lub niezapomniane wydarzenia z branży mody, urody czy kultury.

W tym, pełnym dobrej energii, centrum handlowym organizowane są spotkania autorskie, warsztaty i różnego rodzaju ciekawe wydarzenia dla pań, panów, młodzieży i rodzin z dziećmi.  Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Popołudnie przy kawie...

Flaming&Co

Flaming&Co

Ciepłe, szykowne, białe wnętrza. Białe fotele, krzesła,…
Endorfina Foksal

Endorfina Foksal

Restauracja Endorfina mieści się w wyjątkowo pięknym Pałacu…
Café Lorentz

Café Lorentz

Café Lorentz to prawdziwy miejski ogród w centrum Warszawy.…
Zobacz więcej

Artykuły

Senses Restaurant

Senses Restaurant

Przewodnik Michelin to wydawana od ponad stu lat pozycja mająca…
zobacz inne