Warszawa

Restauracja Polska Różana

Restauracja Polska Różana

 

 W wazonach świeże, cięte kwiaty, na stołach haftowane obrusy, dyskretne światło i muzyka płynąca z pianina… Tak wita nas Restauracja Polska Różana. Zarówno w kwestii wystroju, jak i kuchni, spotykamy się tutaj z tradycją w lekkim i delikatnym wydaniu. Przytulne i eleganckie wnętrze powoduje u nas przyjemny nastrój od samego wejścia. Usytuowane przy schodach pianino dodaje artystycznej aury i sugeruje, że tutaj nie będziemy się nudzić. W przepięknym ogrodzie możemy rozkoszować się śpiewem ptaków i szumem fontanny, który tworzy niepowtarzalny klimat podczas posiłków. Lokal otwarty jest codziennie od godziny 12 do ostatniego gościa, przy czym nie jest zamykany wcześniej niż o 24. Po zapadnięciu zmroku, w ogrodzie pojawiają się płonące świece i pochodnie. Wszystko to sprawia, że możemy rozkoszować się iście romantyczną atmosferą.

Różana dba oczywiście nie tylko o duszę, ale także o żołądek. Możemy skosztować tutaj specjałów przygotowanych z niesamowitą precyzją i pasją. Kucharze  i cukiernicy pracują od rana, aby stworzyć dania, które sprawią prawdziwą przyjemność gościom restauracji. Codziennie wypiekane są świeże ciasta, ciasteczka, torty, własnoręcznie lepi się kopytka, czy makarony. W każdą środę pojawiają się świeże ryby i owoce morza, z których przyrządza się niezapomniane potrawy i przystawki. Wraz ze zmianami pór roku, serwowane są dania sezonowe. Od poniedziałku do piątku można skorzystać z ciekawej oferty lunchowej, która składa się z zupy, drugiego dania i kompotu. Dla niezdecydowanych przygotowano polecane zestawy menu, skomponowane w harmonijny i ciekawy sposób.

W karcie dań znajdziemy przekąski zimne, przekąski gorące, zielone sałaty, drób, ryby i mięsiwa. Możemy wybierać wśród bogatej oferty dań, przygotowanych codziennie z najwyższej jakości produktów. Tradycyjna kuchnia polska spotyka się tutaj z nutą współczesnych pomysłów. Wśród klasycznych deserów znajdziemy truskawki w koglu moglu, do których wielu z nas ma ogromny sentyment. Ciekawą pozycją w menu, są także chrupiące naleśniki faszerowane rakami, pomidorami, kwaśną śmietaną, koperkiem, z odrobiną białego wina, podane na musie z pomidorów. Miłośnicy mięsa z przyjemnością zamówią comber z jelenia w sosie winno – owocowym.

Restauracja Polska Różana to doskonałe miejsce, do zorganizowania przyjęcia. Personel lokalu specjalizuje się w organizacji zarówno kameralnych spotkań, jak i spektakularnych imprez. Wszystko dopasowywane jest do indywidualnych potrzeb klienta i przygotowywane z wyjątkową dbałością o detale. Dostępna jest obsługa kelnerska oraz profesjonalny sprzęt cateringowy. Dopełnienie stanowią niepowtarzalne dekoracje ze świeżych, pięknych kwiatów.

Jeśli poszukujemy eleganckiego, choć przytulnego i bezpretensjonalnego miejsca, w którym poczujemy domową atmosferę i przepiękny zapach świeżych kwiatów, to Różana jest zdecydowanie tym miejscem!

Popołudnie przy kawie...

Flaming&Co

Flaming&Co

Ciepłe, szykowne, białe wnętrza. Białe fotele, krzesła,…
Endorfina Foksal

Endorfina Foksal

Restauracja Endorfina mieści się w wyjątkowo pięknym Pałacu…
Café Lorentz

Café Lorentz

Café Lorentz to prawdziwy miejski ogród w centrum Warszawy.…
Zobacz więcej

Artykuły

Senses Restaurant

Senses Restaurant

Przewodnik Michelin to wydawana od ponad stu lat pozycja mająca…
zobacz inne