Warszawa

Najlepsze kluby nocne w Warszawie

Warszawa to miasto, które nigdy nie zasypia. Znajdziemy tu całonocne imprezy, wspaniałych ludzi i światowej sławy didżejów. Nie zawsze jednak łatwo trafić do klubów, gdzie można delektować się doskonałym drinkiem z np. panoramicznym widokiem na miasto, wsłuchując się w rytm dobrej muzyki.

Takim klubem jest The View. To pierwszy w Warszawie klub na dachu wieżowca z zapierającym dech widokiem na całe miasto. Znajduje się na 28 i 32 piętrze Spektrum Tower-jednego z najnowocześniejszych biurowców w Polsce, w samym centrum miasta, przy ul. Twardej 18. Zapewnia najwyższej jakości klubową atmosferę. Mimo, że istnieje od niedawna, jest niesamowicie popularny wśród ludzi biznesu, mody, celebrytów i obcokrajowców.

Level 27- to drugi klub na nocnej mapie Warszawy położony na szczycie wieżowca, a dokładniej na 27piętrze Millennium Plaza przy placu Zawiszy. Na gości czeka tu duża przestrzeń -800m2,na której mieści się zadaszony klub z parkietem, barem i didżejką. Jest też strefa VIP. Dwa duże tarasy pozwalają podziwiać piękny widok na Warszawę.

Enklawa, to ogromna klubowa przestrzeń mieszcząca się w samum sercu miasta, przy ul. Mazowieckiej 12. To jeden z najbardziej prestiżowych klubów w stolicy. Zachwyca elektryzującym wnętrzem. Mieści się na dwóch poziomach. Doskonałą zabawę zapewniają DJ-e z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Imprezy urozmaicają występy najlepszych tancerek. Można się tu świetnie zabawić. Organizowane są wieczory z muzyką z lat 70-80, house, r'n'b, funky i pop, a także tzw. muzyka "czarna".

6 Cocktails - to wyjątkowy cocktail bar ukryty w zabytkowej kamienicy. O jego istnieniu wiedzą tylko nieliczni zainteresowani. Wieści o istnieniu klubu rozchodzą się z ust do ust .By dostać się do lokalu, trzeba zadzwonić z wyprzedzeniem lub zarejestrować się na Facebooku, aby poznać hasło obowiązujące danego dnia. Pasja kierownictwa i załogi baru owocuje doskonała kartą autorskich, unikalnych połączeń smakowych. Na pewno warto odwiedzić to miejsce przy ul. Mokotowskiej 57/6 .

Ritual Cocktail Club- to niezwykłe, wyjątkowe miejsce dla wymagających. Wieczorem jest cocktail barem, a nocą klubem. Panuje tu ciepła, intymna i tajemnicza atmosfera . Każda spędzona tu chwila jest wyjątkowa. Autorska karta koktajli jest bogata i zróżnicowana. Inspiracje do jej tworzenia czerpano ze starej szkoły barmańskiej, pamiętając o innowacjach i nowych trendach. Oprócz koktajli Ritual serwuje wyśmienitą kuchnię, której dań koniecznie trzeba spróbować. Każdego wieczoru można posłuchać najlepszej muzyki na żywo, serwowanej przez czołówkę polskich i zagranicznych DJ-ów .

Miłość kredytowa - to lokal w samym środku Warszawy, przy ul. Kredytowej 9, mieszczący się w przedwojennej kamienicy. Sercem kamienicy jest patio zaaranżowane na potrzeby klubokawiarni. Miłość Kredytowa i Patio współdziałają na polu kawiarni, klubu, sklepu z płytami winylowymi, galerii sztuki, studia nagrań i przestrzeni eventowej. Program artystyczny Miłości i Patio sięga w głąb alternatywnej muzyki klubowej. Odwiedzają to miejsce artyści z Polski i zagranicy. To jedno z miejsc w Warszawie, gdzie w starej, zabytkowej kamienicy mieści się modny lokal, który stawia na wydarzenia kulturalne , a także plenerowe kino.

Zachęcamy do odwiedzenia tych topowych miejsc, których oferta zachwyci i pozwoli na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu.

Popołudnie przy kawie...

Flaming&Co

Flaming&Co

Ciepłe, szykowne, białe wnętrza. Białe fotele, krzesła,…
Endorfina Foksal

Endorfina Foksal

Restauracja Endorfina mieści się w wyjątkowo pięknym Pałacu…
Café Lorentz

Café Lorentz

Café Lorentz to prawdziwy miejski ogród w centrum Warszawy.…
Zobacz więcej

Artykuły

Senses Restaurant

Senses Restaurant

Przewodnik Michelin to wydawana od ponad stu lat pozycja mająca…
zobacz inne