Warszawa

Najciekawsze hotele pod Warszawą

Warszawa ma do zaoferowania potężną bazę noclegową. Luksusowe hotele, eleganckie apartamenty i wygodne hostele dają wybór jakich mało w innych polskich miastach. Dla tych, którzy szukają jednak czegoś pod Warszawą mamy kilka ciekawych propozycji, które mogą być konkurencyjne dla hoteli w centrum stolicy.

Niedaleko Warszawy w zielonej urokliwej okolicy, tuż nad samą rzeką Narew zlokalizowany jest czterogwiazdkowy Narvil Conference & Spa. Jego nowoczesna bryła robi duże wrażenie. Sam hotel to ogromny obiekt posiadający 332 pokoje, centrum konferencyjne, spore zaplecze rekreacyjno-rozrywkowe (m.in. tenis, plaża, kręgle, squash, klub), rozbudowane centrum spa i świetną restaurację w budynku. Czysta biel kontrastująca z okoliczną roślinnością oraz z wodnymi i szklanymi elementami stawia ten obiekt w czołówce najciekawszych tego typu miejsc pod Warszawą. Zaraz po wejściu do środka wrażenie robi biały, monumentalny wręcz hall z pokaźnymi, kręconymi schodami. Nowoczesna technologia z pewnością przyświecała twórcom tego hotelu. Narvill to idealny wybór zarówno na romantyczny wyjazd dla dwojga jak i na dla rodzin z dziećmi oraz dla biznesmenów poszukujących przestrzeni konferencyjnych. 

Ciekawą alternatywą jest także Windsor Palace Hotel & Conference Center****, wyjątkowy kompleks konferencyjny nad Zalewem Zegrzyńskim, położony ok 35 km od Warszawy. Pałacowy przepych, bogactwo i elegancja- te słowa chyba najlepiej określają ten obiekt. Windsor otoczony jest rozległym parkiem i zielonymi kompleksami leśnymi. W tak pięknym otoczeniu postarano się o stworzenie imponującej infrastruktury rekreacyjnej. Nie brakuje tu góralskiej chaty, restauracji, kawiarni, sali klubowej, miejsca na grilla oraz na ognisko, plaży, centrum fitness, spa, przystani wodnej, kręgli, sali zabaw dla dzieci i oczywiście rowerów. Ponadto organizowanych jest tu wiele imprez plenerowych. Z pewnością można utonąć w bogactwie hotelowej oferty! Winsdor przypadnie też go gustu biznesmenom: 37 świetnie wyposażonych sal konferencyjnych i bankietowych to ponad i 4500 m2 przestrzeni do ich dyspozycji. 

Za południową granicą miasta, w Józefowie mieści się Holiday Inn Warszawa Józefów****. Przynależność hotelu do międzynarodowej sieci InterContinental Hotels Group z pewnością gwarantuje najwyższą jakość Obiekt położony jest tylko 4 km od granicy z Warszawą i bardzo blisko lotniska Chopina. Zielone otoczenie tworzy idealny klimat sprzyjający odpoczynkowi. Można skorzystać tu z bogatej oferty spa oraz z centrum fitness. Do dyspozycji gości jest także basen, pole golfowe oraz największy na Mazowszu park linowy! Eleganckie pokoje i gustowna aranżacja hotelu dodatkowo zwiększają prestiż pobytu. Czego można chcieć więcej? Chyba tylko dobrej pogody! 

W odległości zaledwie 1 km od lotniska w Modlinie mieści się stylowy Royal. Od razu uwagę zwraca historyczny budynek hotelu i jego otoczenie. Goście mają do dyspozycji eleganckie pokoje wyposażone w luksusowe meble i dodatki. Z tarasu rozciąga się z kolei piękny widok na Kampinowski Park Narodowy. Dzieci na pewno ucieszą się na widok kucyków należących do tutejszej stadniny koni, a dorośli z chęci skorzystają z centrum fitness. Odpocząć można także na plaży w stylu Bahama, aktywnie na rowerach, uprawiając nordic walking lub po prostu spacerując w otoczeniu starodrzewia. 

Spośród najlepszych podwarszawskich hoteli z pewnością można polecić także Brant Hotel- luksusowy i nowoczesny obiekt noclegowo-szkoleniowy. Zielony teren o powierzchni ponad 4 ha daje gościom wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu, a hotelowa restauracja, specjalizująca się w zdrowej, produkowanej na miejscu żywności, zaskoczy gości nowoczesnymi trendami kulinarnymi w połączeniu z polską tradycją. 

Co wyróżnia podwarszawskie hotele? Przede wszystkim leśne otoczenie, cisza i spokój, których w samym centrum stolicy może niektórym brakować.

Popołudnie przy kawie...

Flaming&Co

Flaming&Co

Ciepłe, szykowne, białe wnętrza. Białe fotele, krzesła,…
Endorfina Foksal

Endorfina Foksal

Restauracja Endorfina mieści się w wyjątkowo pięknym Pałacu…
Café Lorentz

Café Lorentz

Café Lorentz to prawdziwy miejski ogród w centrum Warszawy.…
Zobacz więcej

Artykuły

Senses Restaurant

Senses Restaurant

Przewodnik Michelin to wydawana od ponad stu lat pozycja mająca…
zobacz inne