Kraków

Kraina Lodu Disney'a – film z muzyką na żywo

/

05.02.2016 18:00

-

05.02.2016

Disney'owska „Kraina Lodu” to sukces na miarę „Króla Lwa” i chociaż od premiery tego animowanego filmu minęły już ponad dwa lata, wiele dzieci (i nie tylko) nadal ogląda go z wypiekami na twarzy o każdej porze roku. Historia zainspirowana utworem Hansa Christiana Andersena uhonorowana została ponad 70-cioma nagrodami, w tym dwoma Oscarami. Zabawna, wzruszająca, nakłaniająca do refleksji opowieść poruszyła miliony widzów, niezależnie od wieku.

Już 5-ego lutego w Krakowie odbędzie się niezwykłe multimedialne show łączące film oraz muzykę. Ścieżka dźwiękowa wykonana zostanie przez Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej oraz Chór Polskiego Radia pod dyrekcją Erika Ochsnera. Muzykom towarzyszyć będą również artyści występujący w polskiej wersji językowej – Czesław Mozil, Kasia Łaska, Magda Wasylik oraz Marcin Jajkiewicz. Wykonają oni na żywo piosenki z filmu. Łącznie na scenie wystąpi ponad 100 artystów, obraz zostanie zaś wyświetlony na ogromnym ekranie (26 metrów szerokości i 11 metrów wysokości).

Bilety nabyć można za pośrednictwem strony www.eventim.pl oraz w punktach informacji miejskiej InfoKraków. Ceny wahają się od 50 do 199 PLN, jednak przygotowane zostały również bilety rodzinne.

 

5 lutego 2016

godz. 18:00

TAURON Arena Kraków

Kulturalna jesień

Cricoteka

Cricoteka

Cricoteka to specyficzne archiwum dokumentujące dorobek Tadeusza…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej