Kraków

Najlepsze SPA w Krakowie

Jeśli masz ochotę na relaksujący weekend w SPA, nie musisz wyjeżdżać nad morze i odcinać się od świata w urokliwym leśnym hotelu. Polskie miasta, a w szczególności Kraków, oferują całą gamę hoteli SPA oraz SPA dziennych, dzięki czemu nie musisz rezygnować z atrakcji, jakie daje duże miasto wraz z wyjątkowym życiem nocnym.

Vanilla Spa 

Kompleks Vanilla Spa przylega do pięciogwiazdkowego hotelu Niebieski i dla jego gości w dużej części jest bezpłatny. To, co wyróżnia Vanilla Spa na tle innych gabinetów odnowy biologicznej, jest unikatowe, holistyczne podejście związane z terapią światłem i dotykiem. Kilka gabinetów, strefa saun i łaźni, szereg zabiegów upiększających, odprężających i odmładzających - wszystko w klimatycznych wnętrzach sprzyjających relaksowi.

Leśne Spa 

Dla par chcących oderwać się na kilka dni od szarej rzeczywistości Leśne Spa przy Hotelu SM przygotowało pakiet Leśne Gody - dwa lub trzy dni w luksusowym hotelu, w trakcie których klienci mają dostęp do wielu relaksujących zabiegów. W ofercie m. in. masaże, rytuały pielęgnacyjne w kapsule SPA, kąpiele piwne, zabiegi regeneracyjne, kojące i odmładzające. Dla zabieganych Leśne SPA proponuje tzw. SPA dzienne, z programem specjalnie dobranym do potrzeb klientki lub klienta.

Farmona 

Spa Farmona to jedno z najpiękniejszych tego typu miejsc w Krakowie. Luksusowy, kameralny hotel na uboczu, będący jednocześnie galerią prac rzeźbiarza i malarza Jana Siuty, to idealne miejsce na weekendowy relaks. Wnętrza zaprojektowane są przy użyciu naturalnych materiałów, przebieg zabiegów zawsze uwzględnia zgodność z naturą (wykorzystywane są tylko ekologiczne surowce), a lekkie i zdrowe posiłki są przygotowywane wyłącznie z naturalnych składników.

Studio Urody „DaySpa” 

Nie musisz wyjeżdżać z miasta, żeby zafundować sobie chwilę relaksu w jednym z najlepszych salonów w Krakowie. Studio Urody “DaySpa” zlokalizowane w Parku Wodnym Kraków posiada szeroką ofertę zabiegów typu day spa - wystarczy, że zarezerwujesz kilka godzin tylko dla siebie, by móc czerpać to, co najlepsze, z bogatej listy masaży, zabiegów odmładzających, odprężających czy rewitalizujących.

Garden Spa 

Garden SPA to salon położony w centrum Krakowa, w urokliwej dzielnicy Salwator. W oparciu o najwyższej jakości, naturalne produkty pielęgnacyjne, personel zadba o Twoje ciało i ducha w zgodzie z zasadami japońskiej sztuki masażu. Pielęgnacja ciała w harmonii z relaksacją pozwoli nie tylko odmłodzić Cię fizycznie, ale także zapomnieć o troskach dnia codziennego.

Cogiel Medical Spa

Cogiel Medical Spa to miejsce idealnie stworzone do odpoczynku - położone z dala od miejskiego zgiełku, o jasnym, czystym wystroju, stwarza klimat do relaksu i pracy nad sobą. Jest to jedyny salon w Polsce, w którym można skorzystać z najnowszych osiągnięć współczesnej kosmetologii, jakim jest urządzenie Raylife.

To tylko niektóre godne polecenia salony SPA na terenie Krakowa. Wśród wartych odwiedzenia znajdują się również Winne SPA w Dworze Sieraków, Pałac w Paszkówce czy Amaris Medical Spa . Wszystkie zwracają uwagę jakością obsługi, szeroką ofertą zabiegów i wyjątkowym klimatem sprzyjającym relaksowi.

Lunch?

Grande Grill

Grande Grill

Grande Grill to popularny dom stekowy w Krakowie, którego początki…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej