Kraków

Grande Grill

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Grande Grill to popularny dom stekowy w Krakowie, którego początki sięgają 1999 roku. Lata doświadczenia czuć w wyjątkowym smaku dań kuchni amerykańskiej i widać po zadowoleniu gości, którzy chętnie wracają do lokalu.

Grande Grill zlokalizowany jest przy samym Rynku Głównym. Specjalizuje się w daniach mięsnych. Znajdziemy tu wołowinę, wieprzowinę oraz drób w mistrzowskim wydaniu. Właściciele dbają o najwyższą jakość mięsa i polegają tylko na sprawdzonych dostawcach. Wszystkie dania powstają na bazie sezonowych produktów pochodzących z polskich gospodarstw. Oprócz steków oferuje się tu także burgery, świeże i pyszne ryby, owoce morza oraz desery. W restauracji goście mają do dyspozycji przestronną salę barową, salę VIP na 40 osób, dwie duże altany z ruchomym zadaszeniem, a także sezonowy ogródek. Nie trudno zauważyć, że taka przestrzeń stwarza duże możliwości w aranżacji różnego rodzaju spotkań i imprez. Przestronne, wysokie wnętrza restauracji z kanapami i krzesłami obitymi skórami na styl amerykański, oraz drewniane i ceglane akcenty tworzą klimat amerykańskiego miasteczka, który doskonale komponuje się z serwowaną tu kuchnią!

Nie będą również narzekać smakosze piwa, którzy znajdują tu aż 14 gatunków tego trunku oraz wspaniały wybór win i innych alkoholi.

Z kolei dla najmłodszych przygotowano specjalne menu, które z pewnością będzie odpowiadać dziecięcym gustom oraz kącik zabaw.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.grandegrill.pl
Adres:
Rynek Główny 16
Telefon:
+48 12 424 96 21
Godziny otwarcia:
poniedziałek- niedziela 12:00-23:00
Ceny:
30 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie