Warszawa

Yoga Republic

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

W czasach, gdy życie pędzi wyjątkowo szybko, wszyscy są zabiegani, zestresowani i zmęczeni, każdy potrzebuje miejsca, w którym może odreagować i pozbyć się nadmiaru złej energii. Świetnym pomysłem na odpoczynek i wyciszenie jest szkoła jogi.

W jednej z zabytkowych uliczek, w samym centrum Warszawy znajduje się Yoga Republic – szkoła, która dostosowuje się zarówno do potrzeb osób rozpoczynających swoją przygodę z jogą, jak i tych, którzy trenują ją od lat.  

Tradycyjna metoda Ashtanga Jogi przekazywana jest uczniom przez nauczycieli, którzy jogi uczyli się w Indiach w słynnym K. Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Insitute. Nauczyciele Yoga Republic potrafią dopasować odpowiednio techniki jogi do stopnia zaawansowania swoich podopiecznych, tak by efekt był jak najbardziej zadowalający. Popularność metody oferowanej przez Yoga Republic opiera się głównie na specjalnym harmonizowaniu pozycji jogi, które ułożone w sekwencje, wykonywane są zawsze w połączeniu z oczyszczającym oddechem, dając głęboki efekt relaksujący ciało i umysł.  

Szkoła oferuje różne typy zajęć, rozróżniając poziomy dla osób początkujących i zaawansowanych oraz dodatkowo dzieląc je na jogę dynamiczną i relaksującą. Dla większego skupienia i lepszego kontaktu z nauczycielem, zajęcia odbywają się w niedużych grupach, a dwie sale pozwalają na organizację różnych kursów jednocześnie.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.yogarepublic.pl
Adres:
Śniadeckich 18/1
Telefon:
+ 48 790 805 853
Godziny otwarcia:
według grafiku zajęć na stronie internetowej

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Dobrfd den Jakube.Re1da bych se Ve1s zeptala na doučove1ned z maatietmky, fyziky, ev. občas angličtina ?Me1m syna na ZŠ ve Vinoři, take9 Jakuba v VIII tředdě. Bydledme v Podolance. Je to klasickfd vysme1tfd teenager a je1 mu nejsem schopne1 pomoci ve vfdše uvedenfdch předmětech ( v AJ ano, ale jako matka se nechyte1m). O farovni vinoř.školy se nechci vyjadřovat, do teď ne1m pome1hala babička-profesorka , ale onemocněla. Jakubovi ze1jmy jsou-PC ( jak jinak) kluci,holky a street dance.To ostatned mused jedt pod tlakem.Dedky za odpověď. Mudr.Štěpe1nove1 M.