Warszawa

Słodki... Słony

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Słodki...Słony to połączenie cukierni i restauracji. Nie sposób oderwać oczu od tych smacznych i intrygujących kolorów oraz kształtów, którymi wypełniona jest jej stylowa witryna. Jasne, ciepłe wnętrze zaprasza do środka pełnego słodyczy, jakiej Wasze kubki smakowe nie miały jeszcze okazji skosztować...

Słodki...Słony to wyjątkowe dzieło jednej z najbardziej znanych polskich restauratorek – Magdy Gessler.  To mistrzowskie połączenie wspaniałej artystycznej wyobraźni z wybitną znajomością możliwości kucharskich. Nie tylko smak, ale również wygląd serwowanych przysmaków przyprawia tu o kulinarną rozkosz. Wystrój wnętrza idealnie współgra z tym, co serwuje się gościom, a żywe, kolorowe kwiaty są dopełnieniem całości.

Doceniony przez warszawiaków lokal z czasem zasłyną i w całej Polsce. Smak tutejszego tortu Decquise to coś, za czym tęskni się chwilę po opuszczeniu lokalu. Wszystko powstaje tu z najświeższych składników, według autorskich przepisów pani Gessler, która zawsze czuwa nad całością. Wspaniałe domowe ciasto drożdżowe, pączki z konfiturą różaną, eklery o przeróżnych smakach – to tylko nieliczne z oferowanych pyszności.

Dodatkowo w lokalu oferowane jest również menu na słono, a w nim między innymi: tatar po japońsku i tradycyjny, babeczki z musem chrzanowym, bakłażany zapiekane z kozim serem i octem balsamicznym, zupy, kanapki, sałaty czy naleśniki.

Przed Słodkim...Słonym po prostu nie da się długo opierać.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.slodkislony.pl
Adres:
ul. Mokotowska 45
Telefon:
+ 48 22 622 49 34
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 11:00 - do ostatniego gościa
wtorek - niedziela: 10:00 - do ostatniego gościa
Ceny:
6 - 60 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • No de1 se tam dostat pre1vě přes ten dotaz zadanfd do vhyelde1vače, kterfd je vidět na tom obre1zku kino praha dnes večer a podobně. Placene1 služba by asi moc neprorazila :-))) 0 0
  • Špatně jste mě pochopil, je1 mlesyla ty změny ktere9 se dějed v ree1lu, ne ve vašich čle1ncedch, ty čle1nky a fotky jsou perfektned a moc se mě ledbed. Děkuji ve1m za ně, člověk si uvědomed, jak stromy vyrostly, a my ?????
  • Pysznie, w przystępnej cenie, dobre miejsce na smaczną ucztę. Obsługa w porządku, atmosfera i wystrój dostojna, jednym spasuje, innym nie.. Najbardziej polecam oczywiście bezę, w końcu lokal powiązany z panią Gessler ;)
  • Zupy, sałatki i desery to trzy powody, dla których uwielbiam tu wracać, przepysznie i cenowo w porządku, obsługa zawsze pomocna, a i klimat i wystrój są super