Warszawa

Bałkańskie śniadania w Banjaluce

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Najstarsza bałkańska restauracja, do swojej oferty wprowadza ofertę śniadaniową. Chodzi o warszawską Banjalukę – znaną dla większości z ul. Puławskiej, zaś od pewnego czasu, stacjonującą w samym centrum stolicy przy ul. Szkolnej 2/4.

Banjaluka dołącza do AIOLI Cantine, AIOLI inspired by MINI i MOMU, które również proponują dla swoich klientów pyszne śniadania.

Całość utrzymana jest w tej samej formie, czyli aromatyczna kawa do zdrowego śniadania za 1 zł!

Szef Kuchni Olaf Michalczyk, po powrocie z Belgradu, stworzył menu inspirowane swoją podróżą. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mięsożercy mają okazje skosztować omletów z salami lukanką, bądź shakshukę z pikantną kiełbasą i jajkami w koszulce.

Menu śniadaniowe w Banjaluce jest niezwykle różnorodne. Znajdziemy w nim aż 3 pozycje w opcji VEGE. Są to między innymi: jogurt grecki z miodem, bakaliami i chałką z masłem cynamonowym, zieloną shashukę z zieloną papryką, wędzonym serem szopskim i jajkami w koszulce, czy też omlet po bałkańsku z warzywami.

Jeśli zależy komuś na dobrym rozpoczęciu dnia, bądź na pogawędce z sympatycznym Szefem Kuchni - Olafem, to Banjaluka jest obowiązkowym punktem dnia.

BANJALUKA Byłeś kiedyś na Bałkanach i straciłeś dla nich głowę? A może zwyczajnie ciekawi Cię tajemniczość tego regionu? Przyjdź i poczuj jak właściciele Banjaluki rozumieją Bałkańskość!

Znając potrzeby klientów, opierają się na regionalnych produktach, które sprowadzane są bezpośrednio z państw bałkańskich.

Szef kuchni powoduje, że goście w mig zapomninają, że znajdują się w centrum Warszawy.

Niepowtarzalny klimat, muzyka na żywo, przepyszne jedzenie oraz kuchnia otwarta do późnego wieczora – wszystko to jest dostępne już od 13 lat.

Jeżeli szukasz klimatycznego miejsca na lunch, spotkanie biznesowe, obiad z rodziną, czy wieczorne wyjście z przyjaciółmi, odwiedź Banjalukę i skosztuj bałkańskiego śniadania w każdy weekend od 10:00 do 13:00

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.banjaluka.pl
Adres:
ul. Szkolna 2/4
Telefon:
22 828 10 60
Godziny otwarcia:
12:00 - 00:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie