Kraków

Pracownia Jogi Macieja Wieloboba

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Praktyka jogi, choć z czasem zwiększa kondycję fizyczną, różni się od sportu – jej celem samym w sobie nie jest siła mięśni, lecz uwolnienie od napięcia, kontrola oddechu, relaks. Zgodnie z tą ideą działa krakowska Pracownia Jogi Macieja Wieloboba, prowadząca zajęcia dla wszystkich grup zaawansowania.

W nauczaniu jogi pracownia nawiązuje do nurtu vinyasa krama, łącząc go z elementami pranajamy i ćwiczeń medytacyjnych. Oznacza to, że zarówno w grupach początkujących, jak i zaawansowanych, asany wykonuje się w sposób dynamiczny, w ruchu. Dodatkowo zwraca się tu uwagę na technikę oddychania i synchronizację oddechu z ruchami. Ważną częścią każdych zajęć jest również relaks w pozycji leżącej. Wszystkie te ćwiczenia mają na celu poprawę funkcjonowania organizmu, uzyskanie harmonii psychofizycznej i rozluźnienia.

Zajęcia Pracowni odbywają się w dwóch lokalizacjach na mapie Krakowa - w centrum miasta oraz na Nowej Hucie – i są prowadzone przez kompetentnych i doświadczonych nauczycieli jogi. Na zajęcia można przyjść niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, mogą w nich brać udział także kobiety w ciąży. Pierwsze zajęcia są bezpłatne – warto spróbować!

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.joga-krakow.pl
Adres:
Grzegórzecka 12/8a
os. Centrum A nr 6a
Telefon:
+48 535 392 238
+48 535 914 280
Ceny:
Karnet PODSTAWOWY na 8 zajęć w miesiącu:
- normalny – 140 zł
- ulgowy (studenci i stali klienci) – 130 zł

Karnet MINI (4 zajęcia w miesiącu):
- normalny – 100 zł
- ulgowy (studenci i stali klienci) – 90 zł

Karnet OPEN dowolna ilość zajęć w miesiącu:
- normalny – 165 zł (zwraca się już przy 3x w tygodniu)
- ulgowy (studenci i stali klienci) – 150 zł

Pojedyncze zajęcia: 30 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie