Wrocław

Souvenirs na Solnym

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Pamiątki z wycieczek nie muszą być nudne i sztampowe! Jeśli masz dosyć kiczowatych i słabej jakości gadżetów, odwiedź sklep "Souvenirs na Solnym", gdzie znajdziesz niebanalne upominki związane z Wrocławiem, jego architekturą i historią.

Sklepik znajduje się w samym sercu miasta, na Placu Solnym, tuż obok Rynku. Asortyment obejmuje ciekawe, estetyczne bibeloty, dekoracje, elementy wystroju wnętrz, naczynia, a także zabawne gadżety. Wszystko to związane ze stolicą Dolnego Śląska, miastem o bogatej historii i kulturze. Niezależnie od tego, czy szukasz pamiątki z weekendowego wyjazdu, czy prezentu dla bliskiej osoby zafascynowanej Wrocławiem – w sklepie "Souvenirs na Solnym" na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

W sklepie działa również punkt informacji turystycznej, w którym zasięgniesz porady, co warto zwiedzić we Wrocławiu, jak najlepiej poruszać się po mieście, gdzie jeść czy jak znaleźć nocleg. Jeśli potrzebujesz przewodnika po mieście, dobrze trafiłeś! "Na Solnym" zapewni Ci pomoc w zorganizowaniu pieszej wycieczki z przewodnikiem po najciekawszych zabytkach i obiektach Wrocławia.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://wroclawsouvenirs.com
Adres:
Plac Solny 20
Telefon:
+48 71 799 90 01
Godziny otwarcia:
10:00 - 18:00
Ceny:
1 - 330 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie