Wrocław

Wrocławski Park Wodny

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Wrocławski Park Wodny to jeden z największych obiektów rekreacyjno-sportowych w Polsce.  Baseny rekreacyjne o różnej głębokości, nowoczesne jacuzzi, sauny, profesjonalne baseny pływackie, zjeżdżalnie i "rzeki" – to tylko część atrakcji, które czekają na dzieci i dorosłych odwiedzających Wrocław.

Aquapark we Wrocławiu to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy poszukują relaksu i aktywnego wypoczynku, ale także beztroskiej rozrywki. Na pierwszą grupę czekają cztery głębokie jacuzzi i zewnętrzny basen solankowy, a na drugą – basen z falami, zewnętrzny basen rekreacyjny, leniwa rzeka, zapierające dech w piersiach zjeżdżalnie. Najmłodsi mogą korzystać ze specjalnej strefy Dziecięca Zatoka, przeznaczonej dla dzieci już od 4 miesiąca życia.

W obiekcie znajduje się także profesjonalnie wyposażone centrum fitness, na które składa się siłownia o powierzchni niemal 700 metrów kwadratowych oraz strefa fitness z szeroką ofertą zajęć grupowych. Na siłowni w godzinach popołudniowych i wieczornych można zawsze liczyć na konsultacje kompetentnego trenera, który udzieli pomocy w zakresie techniki wykonywania ćwiczeń, planu treningowego czy diety.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.aquapark.wroc.pl
Adres:
Borowska 99
Telefon:
+48 71 771 15 11
Godziny otwarcia:
8:00 - 23:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie