Wrocław

Winnica na Solnym

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Winnica na Solnym to legendarny już wine bar i sklep specjalistyczny z winami, gdzie spróbować można najwyższej jakości win z całego świata.

Położony w sercu Wrocławia, w pięknej, zabytkowej kamienicy pochodzącej z XVI wieku, przyciąga niezwykłą atmosferą charakterystyczną dla miejsc, gdzie czas płynie wolniej.

Do dyspozycji gości jest kilkadziesiąt najlepszych gatunków wina na kieliszki i w karafce. W karcie znajdują się znakomite wina czerwone, białe, różowe i musujące, wyróżnione francuską klasyfikacją AOC. Starannie wyselekcjonowane wina pochodzą z małych, lokalnych winnic o najlepszej renomie, wielokrotnie nagradzanych w międzynarodowych konkursach i wyróżnianych przez magazyny specjalistyczne. Wśród przekąsek znajdziemy deskę pysznych serów i wędlin, owoce, oliwki i świeże pieczywo z domowymi pastami.

Winnica na Solnym to również specjalistyczny sklep, w którym z pomocą wykwalifikowanej obsługi można nabyć najlepsze światowe wina w przystępnych cenach. W bogatej ofercie znajdziemy wina z kilkunastu francuskich, włoskich i hiszpańskich winnic.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.winnicanasolnym.pl
Adres:
Plac Solny 14
Telefon:
+48 696 583 527
+48 501 740 225
Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek: 16:00 - 23:00
piątek - sobota: 13:00 - 24:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Jest klimatycznie, jest smaczne wino . Czego chcieć więcej :)