Wrocław

Pod Fredrą

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Restauracja "Pod Fredrą" położona w samym sercu wrocławskiego Rynku, nieopodal pomnika Aleksandra Fredry, to ostoja tradycyjnej, staropolskiej kuchni. Spory lokal tuż obok wejścia do Ratusza kryje w sobie rustykalny wystrój, bogate menu oparte o wiekowe receptury i niesamowitą atmosferę, dzięki której poczujesz się jak w domu.

Bogate menu obejmuje tradycyjne polskie dania, takie jak pierogi, bigos, kiełbasy, kaszanka, śledzie czy żeberka. Restauracja szczyci się szczególnie daniami z grilla węglowego i wędzarni: domowe mięsa, steki, kiełbasy, wędliny i ryby. Zgodnie z dewizą, że nie ma dobrego posiłku bez odpowiedniego napoju, w lokalu dostępna jest szeroka gama alkoholi – piw, wódek, win, likierów i drinków. Do słodkich czasów dzieciństwa przeniesiecie się tu za sprawą wybornych deserów, na przykład babcinych andrutów czekoladowych, szarlotki i truskawek z koglem-moglem.

Rustykalny wystrój obejmuje długie dębowe stoły, eleganckie krzesła, zabytkowe zegary, kominek i mnóstwo klimatycznych bibelotów, które sprawiają, że od wejścia można poczuć się tu jak u siebie lub w domu ulubionych przyjaciół. Dobrego wrażenia dopełnia dyskretna, sympatyczna obsługa.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.podfredra.pl
Adres:
Rynek, Ratusz 1
Telefon:
+48 71 341 13 35
Godziny otwarcia:
11:00 - 23:00
Ceny:
29,90 - 49,90 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie