Wrocław

Family Cafe

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Młodzi rodzice często zmagają się z problemem restauracji i kawiarni nieprzystosowanych do obecności małych dzieci. Nie tylko brak kącików do zabawy, ale nawet zwykłych krzesełek do karmienia czy przewijaków w łazienkach, powoduje, że wiele rodzin rezygnuje ze wspólnych wyjść na obiad czy kawę. Na potrzeby młodych mam i ojców odpowiada wrocławska kawiarnia Family Cafe, z założenia skierowana do rodzin chcących wspólnie spędzić czas w przyjaznej dzieciom i rodzicom atmosferze.

Stworzona z myślą o komforcie najmłodszych kawiarnia jest pełna udogodnień, dzięki którym zarówno dzieci, jak i dorośli, bez stresu mogą spędzić tu miłe popołudnie. Lokal wyposażony jest w dwie bawialnie – wydzieloną przestrzeń do zabawy dzieci starszych, pełną zabawek i gier pobudzających kreatywność, jak i kojec dla niemowląt i dzieci raczkujących. Nie brakuje tu miejsca na zaparkowanie wózka, a kobiety karmiące piersią mogą komfortowo nakarmić pociechę w dyskretnie zlokalizowanym, przytulnym kąciku. W łazience znajduje się przewijak oraz mała toaleta dla dzieci.

Family Cafe to jednak nie tylko przestrzeń do zabawy, ale także miejsce, gdzie można zjeść wspólny rodzinny obiad. Dlatego codziennie dostępne są tu smaczne, zdrowe, atrakcyjne dla dzieci i dorosłych dania z sezonowych składników. Na najmłodszych czekają gotowane na parze warzywa i pieczone jabłuszko, starsze dzieci o apetycie mniejszym niż mają dorośli mogą zamówić pomniejszone porcje. Atrakcyjna zastawa zachęca dzieci do samodzielnego jedzenia.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

https://viacitymap.pl/Miasta/Wroclaw/Restauracje-I-Kawiarnie/Family-Cafe
Adres:
Krzycka 83c/1c
Telefon:
+48 530 250 405
Godziny otwarcia:
10:00 - 20:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie