Wrocław

Burger Love

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Niewielkie bary z burgerami w amerykańskim stylu opanowały Wrocław na dobre. Sekretem dobrej burgerowni jest wysokiej jakości, soczysta wołowina, świeże dodatki, przygotowane na miejscu aromatyczne sosy i luźna, przyjazna atmosfera. Wszystkie te warunki spełnia Burgerlove – klimatyczna knajpka na Więziennej, w samym środku Starego Miasta.

Lokal jest niewielki, a wystrój minimalistyczny, charakterystyczny dla tego typu burgerowni – znajduje się tu kilka miejsc siedzących na wysokich hokerach, przy barze i małych stolikach. Ściany zdobią murale, a menu jest wypisane na czarnej kredowej tablicy. Najciekawszym elementem wystroju jest biały neon z nazwą lokalu.

W menu znajduje się siedem burgerowych kompozycji, w tym – jedna wegetariańska. Za dopłatą 3 zł do burgera można domówić pyszne, grubo krojone domowe frytki i sałatkę coleslaw. Burgery na bazie świeżej wołowiny są odpowiednio wysmażone (stopień wysmażenia można określić przy składaniu zamówienia), a proponowane zestawy doskonale się ze sobą komponują, jak np. w burgerze Wroclove, gdzie oprócz mięsa znajdziemy ser pleśniowy i bekon.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

https://viacitymap.pl/Miasta/Wroclaw/Restauracje-I-Kawiarnie/Burger-Love
Adres:
Więzienna 31A
Telefon:
+48 570 715 777
Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek: 12:00 - 21:45
piątek - sobota: 12:00 - 22:45
niedziela: 12:00 - 21:45

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie