Wrocław

Czupito

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Czupito to jeden z pierwszych shot barów we Wrocławiu. Jest też z pewnością pierwszym lokalem w mieście, gdzie można obserwować... płonący bar.

Czupito to najprawdopodobniej najbardziej rozpoznawalny shot bar w mieście. Pomimo tego, ceny są przystępne, a kolorowe shoty będące specjalnością lokalu nie tracą na jakości. Nie tylko ich smak, lecz przede wszystkim atrakcyjny, imponujący sposób przygotowania, przekonują nawet zatwardziałych zwolenników piw, win czy innych alkoholi. Shoty pięknie się prezentują, podawane są często w zaskakującej formie lub z dodatkami uświetniającymi efekty smakowe i wizualne. Na przykład, drinki "boy scout" i "girl scout" podawane są na płonącym barze, wraz z piankami, które można opiec w ogniu. Wraz z shotem "lollipop" otrzymamy lizaka. Niezdecydowani goście chętnie korzystają z opłacalnych cenowo zestawów, np. "Siedem grzechów głównych" czy "Incepcja".

Oprócz bogatej, oryginalnej karty, obejmującej ponad 130 rodzajów szotów, Czupito oferuje wiele atrakcji, które co weekend przyciągają setki imprezowiczów. O atmosferze i jakości tego miejsca świadczą widoczne już z daleka tłumy zbierające się przed lokalem.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.czupito.pl
Adres:
Ruska 8/9
Telefon:
+48 533 330 619
Strona www:
Godziny otwarcia:
poniedziałek - środa: 16:00 - 02:00
czwartek: 16:00 - 03:00
piątek - sobota: 16:00 - 04:00
niedziela: 17:00 - 01:00
Ceny:
od 4 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie