Wrocław

Browar Stu Mostów

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Browar Stu Mostów to unikalny, rzemieślniczy browar na wrocławskim Nadodrzu. Położony tu otwarty pub jest magicznym miejscem, gdzie spróbować można najlepszego, świeżego piwa, a jednocześnie obserwować bezpośrednio proces produkcji.

Założeniem twórców browaru jest chęć produkcji prawdziwego, rzemieślniczego piwa, oraz prezentacja różnic między taką produkcją a przemysłową. Browar tworzy grupa pasjonatów chcących pomóc mieszkańcom Wrocławia odkrywać smak i atmosferę towarzyszącą wspólnym momentom przy szklance piwa, które powstaje bez oszczędzania na czasie i jakości. Efektem ich działań jest miejsce o niezwykłym klimacie i piwo o stałej wartości, niezmiennie przyciągające amatorów i pasjonatów piwowarstwa.

Browar Stu Mostów jest przede wszystkim miejscem spotkań, które powstało z potrzeby prostszego, wolniejszego życia. Pełni rolę integrującą branżę, popularyzuje styl życia i kulturę związaną z regionalnym piwowarstwem. Piwo wytwarzane w sposób rzemieślniczy łączy i buduje mosty – między ludźmi, miejscami i firmami – stąd malownicza nazwa położonego przy Moście Warszawskim browaru.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

https://100mostow.pl
Adres:
Jana Długosza 2
Telefon:
+48 501 822 305
Strona www:
Godziny otwarcia:
poniedziałek - środa: 12:00 - 00:00
czwartek - piątek: 12:00 - 01:00
sobota: 14:00 - 01:00
niedziela: 14:00 - 00:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie