Warszawa

CSW Zamek Ujazdowski

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

To jedno z tych miejsc, które trzeba koniecznie odwiedzić będąc w stolicy. Nie można go potraktować jak muzeum albo galerii, to w jego przypadku zbyt płytkie określenia. CSW Zamek Ujazdowski ciągle wykracza poza wyznaczone granice, stale ewoluując i stwarzając niecodzienną przestrzeń, w której artyści mogą wyrazić siebie, jak również poszukiwać nowych rozwiązań.

Odbywa się tu mnóstwo wystaw, warsztatów oraz laboratoriów. Kolejne próby kreatywności działających tu artystów tworzą inspirujący szlak sztuki współczesnej, którym chętnie podążają warszawskie tłumy. Historyczna budowla przyciąga do swoich wnętrz nie tylko lokalnych artystów, ale również zagranicznych gości. Sama w sobie stanowi idealny przykład sztuki barokowo-klasycystycznej.

Do CSW warto się udać o każdej porze roku, gdyż stale dzieje się tu coś ciekawego. W budynku działa świetna księgarnia oraz Quchnia Artystyczna, która latem zajmuje spektakularny taras na tyłach budynku. A po wizycie w CSW można udać się na spacer po Agrykoli lub Łazienkach Królewskich.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://csw.art.pl
Adres:
ul. Jazdów 2
Telefon:
+ 48 22 628 12 71
Strona www:
E-mail:
Godziny otwarcia:
poniedziałek – nieczynne
piątek 12:00 – 21:00
wtorek – niedziela 12:00 – 19:00
Ceny:
bilety
normalny 12 zł
ulgowy 6 zł
rodzinny: 20 zł (2 osoby dorosłe + dzieci)
grupowy: 6 zł od osoby (przy minimum 10 osobach)

UWAGA: w czwartki wstęp wolny

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie