Warszawa

Świat Bursztynu

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Sklep Świat Bursztynu to najszerszy wybór różnego rodzaju wyrobów z bałtyckiego "złota". Firma została założona w 1990 roku przez Tomasza Dębskiego i posiada punkty sprzedaży w największych miastach Polski (Poznań, Kraków i Warszawa).

W ofercie Świata Bursztynu znajdziemy szeroki wybór przepięknej biżuterii z bursztynu, oprawianej w złoto lub w srebro. Doskonali projektanci przygotowują dla nas oryginalne pierścionki, kolczyki, naszyjniki, wisiorki, bransoletki czy broszki. To jednak nie wszystko – sklep produkuje też artykuły użytkowe (cukiernice, naparstki…) oraz urocze upominki ozdabiane bursztynami. W kolekcji znajdują się unikalne wzory, których nie spotkamy w innych sklepach. Tworzone są również całe, spójne kolekcje biżuterii. To miejsce, w którym coś dla siebie znajdą zarówno kobiety, mężczyźni, jak i młodsi klienci. Świat Bursztynu to atrakcyjne wzornictwo i konkurencyjne ceny.
 
Warszawskie stoisko sklepu znajduje się w galerii handlowej Złote Tarasy. Na miejscu zastaniemy ogromny wybór produktów oraz miłą, kompetentną obsługę, która służy radą. Zakupu można też dokonać w stronie internetowej sklepu.
Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.desta-amber.com ;http:// www.swiatbursztynu.pl
Adres:
Centrum Handlowe Złote Tarasy
ul. Złota 59
Telefon:
+ 48 663 28 48 00
Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota 09:00 - 22:00
niedziela 09:00 - 21:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie