Warszawa

Jubiler Schubert

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

To znana w Polsce firma, od lat działająca w branży jubilerskiej. Znaleźć można tu wszystko, co z jubilerstwem związane:  zarówno niewielkie zawieszki do łańcuszków dla subtelnych kobiet, jak i klasyczne zegarki dla eleganckich mężczyzn.

W Schubert Gallery inspiracje czerpane są z tego, co naturalne i najpiękniejsze. Bursztyn to niezwykle wdzięczne tworzywo, z którego powstają niewiarygodne ozdoby. Stanowi on stały i najważniejszy element w tutejszych projektach jubilerskich. Tworzy się tu z najszlachetniejszych metali i naturalnych kamieni prawdziwe dzieła sztuki.

Jubiler Schubert to rodzinna firma, a zarazem największa sieć tego typu sklepów w całym kraju. Wspaniałości, jakie wychodzą spod ręki mistrzów sztuki jubilerskiej, są wykonane z wyjątkowym kunsztem. Najwyższa jakoś jest zasługą wieloletniej tradycji firmy i przekazywanych kolejnym pokoleniom technikom jubilerskim.

We wnętrzu salonu można poczuć się jak w najpiękniejszym pałacu, wypełnionym blaskiem szlachetnych metali. Ilość wyrobów jubilerskich jest imponująca. Zegarki produkowane przez Schubert  są wspaniałym dopełnieniem męskiego stroju, a oferowana biżuteria idealnie uzupełni każdą kobiecą garderobę.

Co istotne, nie zawsze najwyższa jakość musi iść w parze z wysoką ceną: Schubert udowadnia, że każdy może stać się posiadaczem najpiękniejszej biżuterii nie wydając na nią fortuny.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.jubilerschubert.pl ;http:// www.worldofamber.pl
Adres:
WORLD OF AMBER

ul. Świętojańska 11
ul. Piwna 12/14
ul. Piwna 26
Telefon:
Salon ul. Świętojańska 11
+48 22 831 16 00
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela 9:00 - 20:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • >Hi Denise! Yes, I thought the same thing about the bag. If there was any emeobidrry done here it was done one bead at a time in between the knitted beads. I cannot see the back of the stitching. The bag is nicely lined with some type of (very old) leather. And, it was hard to resist all the beads at that one shop, for sure! My main consideration was the fact that I had to carry them to another country in my hand luggage before going home. The small amount of beads I did buy were quite heavy! :0