Warszawa

Factory

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Polacy kochają wyprzedaże, okazje cenowe i promocje. Zaradność i oszczędność mamy w naturze, czym zdążyliśmy już zasłynąć na arenie międzynarodowej. Hiszpańska sieć handlowa Factory znalazła zatem w Polsce rzesze wiernych klientów, otwierając (jak do tej pory) aż pięć outletów w całym kraju. Sieć outletów specjalizuje się bowiem w sprzedaży odzieży i akcesoriów popularnych, światowych marek modowych w mocno obniżonych cenach. Znajdziemy tu kolekcje z minionych sezonów przecenione nawet o 70% - przez cały rok, niezależnie od okresu kalendarzowego.

W Warszawie powstały aż dwa outlety – Factory Ursus (Ursus) oraz Facoty Annopol (Białołęka). Pierwszy z outletów zajmuje powierzchnię ponad 13,5 tys. m kw. i mieści około 80 sklepów. Jest pierwszym polskim centrum handlowym spod szyldu Factory i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Warszawiaków. W chwili obecnej trwa rozbudowa obiektu, który po zakończeniu prac budowlanyuch powiększy sie o kolejne 30 sklepów.
 
Drugi outlet powstał stosunkowo niedawno przy Trasie Toruńskiej, ma prawie 20 tys. m kw., co przekłada się na ilość sklepów.
 
W obu centrach znajdziemy większość topowych, polskich i światowych marek i obniżki cen od 30 do 70%.
Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.factory.pl
Adres:
Factory Annopol
ul. Annopol 2

Factory Ursus
Pl. Czerwca 1976 r. 6
Telefon:
Annopol
+48 22 441 90 00

Ursus
+48 22 478 22 70
Strona www:
Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota 10:00-21:00
niedziela 10:00-20:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie