Warszawa

BIZUU - dla kobiet z pasją

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

BIZUU to znana polska marka odzieżowa, zawdzięczająca swoją nazwę dwóm młodym, charyzmatycznym siostrom.

W 2010 roku Blanka Jordan oraz Zuzanna Wachowiak stworzyły butik, który w ciągu zaledwie kilku lat zyskał ogromną popularność na polskim rynku modowym.

Jednak BIZUU nie jest wyłącznie marką modową, to również styl życia i zwrot w stronę indywidualizmu młodych, świadomych swojej wartości kobiet.

Wszystkie projekty przygotowywane są z najwyższą precyzją i starannością. Siostry, tworząc nowe kolekcje, zwracają uwagę na każdy detal. Dla nich liczy się nawet najmniejszy szczegół.

Założycielki firmy, w każdy produkt wkładają nie tylko talent, ale całe swoje serce. Biorą pod uwagę to, że każda z klientek BIZUU jest inna, dlatego stawiają ogromny nacisk na różnorodność kolekcji.

Ujęte w niebanalny sposób wiodące trendy, harmonijnie współgrają z nowatorskimi rozwiązaniami projektantek.

Do tworzenia ubrań, wykorzystywane są doskonałe tkaniny z Francji i Włoch. W Bizuu każda z pań znajdzie dla siebie najwyższej jakości strój na każdą okazję. Od eleganckiej kreacji wieczorowej po wygodne, kobiece ubrania na co dzień,

Oprócz tego, BIZUU tworzy również markę popołudniową BIZUU Apres-Midi oraz dziecięcą linię BIZUU Petit.

Chociaż BIZUU istnieje na polskim rynku zaledwie 6 lat, to butiki można znaleźć w największych centrach handlowych w Polsce, a także w sklepie online: www.sklep.bizuu.pl

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.bizuu.com
Adres:
ul. Koszykowa 24
Warszawa
Telefon:
+48 727 425 352
Strona www:
E-mail:
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10.00-19.00
sobota: 10.00-16.00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie