Warszawa

Pearl Beauty Clinic & SPA

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Pearl Beauty Clinic & SPA to powszechnie polecana klinika, która z pełnym profesjonalizmem zajmie się ciałem i ukoi zmysły.

Mieszczący się na czterdziestym trzecim piętrze hotelu InterContinental salon Pearl SPA oferuje bogaty wachlarz zabiegów i masaży, których wspaniałe efekty odmładzające i relaksujące przyciągają kolejnych klientów, zachwyconych tutejszą atmosferą. Z kolei gabinet Beauty Clinic znajduje się na parterze i to właśnie tu można odbyć konsultacje z najlepszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą dobrać odpowiednie zabiegi. Łączenie orientalnej tradycji Dalekiego Wschodu z nowoczesnymi rozwiązaniami pozwala na uzyskanie spektakularnych wyników przy jak najmniejszej ingerencji w ludzkie ciało.

Najdroższe i najbardziej ekskluzywne kosmetyki dodatkowo zwiększają prestiż, a dbałość o każdy szczegół pozwala gościom odprężyć się i zapomnieć o całym świecie. W końcu trafiają w ręce najlepszych fachowców w swojej dziedzinie. 

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://pearlspa.pl
Adres:
Emilii Plater 49
Telefon:
tel. (+48) 22 328 86 43, (+48) 22 328 86 36
Strona www:
Godziny otwarcia:
PEARL SPA (43 piętro)
poniedziałek - piątek 9:00-22:00
sobota 10:00-20:00
niedziela 11:00-19:00

BEAUTY CLINIC (parter)
poniedziałek - piątek 9:00-22:00
sobota 10:00-20:00
niedziela 11:00-15:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Cena nie adekwatna do jakości. Personel bardzo sympatyczny i profesjonalny, ale warunki w których miałam wykonywany zabieg poniżej standardu Hotelu. Skrzypiące łóżka, zimno w gabinetach, podarte ręczniki, brak szlafroka i łazienki w gabinecie...a najgorsze co może być to gumoleum na podłodze i stare brudne chodniki. Pobierając tak wysoka cenę za masaż 1h nie wystarczy mieć gabinet na 43 pietrze. Trzeba również w niego zainwestować aby zapewnić wysoki standard pasujący do reszty hotelu.