Warszawa

Avis

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Avis Flex to firma, która stawia na jakość i bezpieczeństwo. Długoterminowy wynajem samochodów odbywa się tutaj bardzo sprawnie. Nie ma potrzeby załatwiania zbędnych formalności, a jak wiadomo, szybka obsługa to oszczędność czasu.

Podczas wynajmu samochodu w firmie Avis, każdy klient otrzymuje swojego dedykowanego opiekuna, który zajmuje się konkretnie jego umową wynajmu. Przejrzyste warunki umowy, które ciężko uzyskać gdziekolwiek indziej, a także możliwość wyboru konkretnego modelu samochodu to kolejne plusy firmy. Avis dba o swoich klientów również w czasie, gdy Ci podróżują po całym kraju. To wszystko za sprawą dwudziestoczterogodzinnej Assistance, bezpłatnej obsługi technicznej oraz możliwości skorzystania z darmowego samochodu zastępczego w razie awarii. Podpisanie umowy nie zamyka nam możliwości wymiany pojazdu w ciągu jej trwania, dzięki czemu, gdy auto nie spełnia naszych oczekiwań, możemy zamienić je na inne – wygodniejsze, przestronniejsze.

Wyjątkowość firmy Avis opiera się na zaufaniu do klienta, który nie jest zobowiązany do zapłaty tak zwanych kosztów wstępnych i przechodzenia skomplikowanych procedur bankowych. Firma pobiera stałą, codzienną opłatę, a klient czuje się o wiele bezpieczniejszy w kwestii finansowej. Pełną ofertę, a także zasady rezerwacji auta przeczytać można na stronie internetowej lub otrzymać telefonicznie.

Szukając idealnego samochodu na dłużej, zdecydowanie warto rozważyć firmę AVIS. 

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.avis.pl
Adres:
al. Jerozolimskie 65/79
al. Żwirki i Wigury 1
ul.Łopuszańska 12a
Telefon:
+ 48 22 572 65 65
+ 22 572 65 66
Strona www:
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela 06:00 - 23:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie