Warszawa

Whiskey in the jar- restauracja amerykańska/muzyka na żywo

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Whiskey in the jar to legendarna, długo oczekiwana restauracja w Warszawie.

Specjalizuje się w kuchni amerykańskiej. Słynie z pysznych, soczystych steków podawanych na wiele sposobów. Mięso na steki pochodzi ze szlachetnej wołowiny, z wyselekcjonowanych hodowli. Przez 60 dni jest sezonowane, dzięki czemu steki są wyjątkowo kruche i aromatyczne.

W ofercie restauracji są steki z polędwicy, rostbefu, antrykotu oraz cenione przez smakoszy T-bony, czyli 2 steki w jednym z rostbefu i polędwicy. Receptury dań i drinków tworzą z pasją najlepsi kucharze i barmani, odważnie łącząc składniki, serwując Gościom potrawy tradycyjne i oryginalne zarazem. Drinki firmowe przyrządzane są na bazie whiskey. Podawane są w oryginalnych słoikach w kilkudziesięciu wersjach. Zarówno miłośnicy słodkich, wytrawnych jak i pikantnych smaków znajdą coś dla siebie.

"Jar w sercu, Rock w menu, ogień na scenie"- to motto przyświeca twórcom restauracji. Stworzyli ją ludzie z pasją zarówno do kuchni jak i rock'owej muzyki i zabawy. Wieczorami, 5 dni w tygodniu można tu na żywo posłuchać świetnej muzyki, która jest gwarancją dobrej zabawy i przyjemnego spędzenia czasu. Wszystko iście w amerykańskim stylu.

Aby poznać i zasmakować we wszystkim, co oferuje swoim Gościom restauracja Whiskey in the jar, trzeba koniecznie przekonać się osobiście, chłonąc atmosferę tego miejsca, które doskonale wpisuje się w charakter serwowanych tu potraw.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.whiskeyinthejar.pl
Adres:
00-676 Warszawa
ul. Marszałkowska 53
Telefon:
798 805 618
Godziny otwarcia:
pon. - sob. 12:00 - 01:00
niedz. 12:00 - 00:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie