Warszawa

Trattoria da Antonio

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Włoska kuchnia należy do najsmaczniejszych i najbogatszych na świecie, o czym wiedzą prawdziwi poszukiwacze kulinarnych przygód i uniesień. Wie o tym również szef kuchni warszawskiej trattorii – Antonio Centorrino, który w swojej restauracji oferuje ogromny wybór dań rodem z Italii...

  Skosztujemy tu praktycznie wszystkich, tradycyjnych potraw tego regionu, w cenach umiarkowanych i dostosowanych do polskich warunków. Do szczególnie polecanych propozycji należy risotto z leśnymi grzybami i szynką parmeńską oraz wyśmienity deser szefa z gruszką i mascarpone. Poza tym, już samo czytanie nazw w menu i pobudza tu kubki smakowe.   
Przytulne wnętrze restauracji nawiązuje do starych, toskańskich jadłodajni – bielone ściany, surowe drewno, tkaniny w ciepłych barwach, subtelne dodatki, ciepłe oświetlenie. Nastrój stworzony jest wprost idealnie na rodzinne biesiady, spotkania w gronie przyjaciół, czy romantyczną kolację... Atmosfera tego miejsca jest niepowtarzalna i wyjątkowa – klienci cenią sobie ciepłą aurę i swobodne, przyjazne nastawienie obsługi, oczywiście z samym szefem kuchni na czele.

 Benvenuto!     
Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.trattoriadaantonio.pl
Adres:
ul. Żurawia 16/20
Telefon:
+48 22 625 54 17
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 11:00 - do ostatniego klienta
sobota - niedziela: 12:00 - do ostatniego klienta
Ceny:
15-70 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Super miła obsługa i przysmaki włoskiej kuchni na najwyższym poziomie, czuć ten kraj w potrawach po prostu :)